Wpis z mikrobloga

@Dudziin: dziecko, prawo zakazuje aborcji do X tygodni, chodzi o to by po prostu baby nie rodziły skoro nie chcą, jak mają tylko ruchanie we łbie to ich sprawa, i tak i tak pozbyłyby się dziecka alkoholem czy czymś innym
  • Odpowiedz
  • 27
@jacieniemog28 dziecko? Mam 26 lat i pisanie z góry takich określeń pokazuje z jak bardzo niedojrzałą osobą mam (nie)przyjemność pisać. Takie osoby powinny ponosić odpowiedzialność za swoje czyny i urodzić to dziecko, a jeżeli tak bardzo go nie chcą to mogą oddać do okna życia bądź domu dziecka, gdzie znajdzie kochającą rodzine.
  • Odpowiedz
  • 22
@movsd od kiedy płód staje się dzieckiem? Od trzynastego tygodnia? Zakładając że tak, to z zegarkiem w ręku będziesz czekał aż przeskoczy z 12 na 13 tydzień by móc stwierdzić: "w twoim brzuchu jest już od teraz dziecko i nie można już go usunąć" żałosne tłumaczenie
  • Odpowiedz
  • 15
@jacieniemog28 argumentem waszym jest wolność wyboru, a tutaj chodzi o prawo do życia, które chcecie odebrać. Interpretujecie wolność jednostki do własnego widzimisię, ale czego się spodziewać więcej po lewej stronie.
  • Odpowiedz
@jacieniemog28 jedynie o brak argumentów jestem w stanie oskarżyć ciebie, bo jedynie co potrafisz to atakować słownie innych. Tak wiem co to jest układ nerwowy, ale nie ma to niczego wspólnego z przejścia płodu do statusu człowieka.
  • Odpowiedz
@pan-bartolomeu-dias nie jestem w stanie pojąć, dlaczego osoba biedna w ogóle podjęła jakiekolwiek kroki, by stworzyć nowe życie. Zmanipulowana? Żeby co, rozłożyła nogi? Błagam ciebie, nie wygaduj takich głupot. Co do <18 to guma pęka nie tylko im i powinni liczyć się z tym, że może się to zdarzyć i odpowiedzialnie urodzić to dziecko.
  • Odpowiedz