Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Borysk5: no patrz a ja mam twarz jak księżyc w pełni, 1,76 wzrostu i nadwagę ale nic tam jak widać mogę według tego belkotu wyrwać łaskę 15/10.
  • Odpowiedz
@Borysk5: on jest unatractive, bo ma nienajlepsza cere i wyglada na niec zmeczonego, niewyspanego. Pewnie celowa charakteryzacja. No takie wady u kogos z jego wygladem kobiety faktycznie potrafia olac, szczegolnie ze same najlepiej wiedza, jak ogromny potencjal ma jego geba.

95% kobiet oleje to, ze wygladasz akurat nieatrakcyjnie, bo nieco zaniedbales swoj wyglad, ale jakby Cie posmarowac kremem do twarzy i nalozyc nieco korektora, to bedziesz wygladal jak z okladki Means
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Borysk5: wieczna beka z typów, ktorzy wyzywają gościa od pędzli i pedałów, bo nie ma łysej bani albo uklepanych włosów, a jeszcze tego samego dnia wrzucają na mirko "jestem taki samotny, żadna mnie nie chce" xDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PoczciwyChlop: jak nosisz czapkę i ją zdejmiesz to masz uklepane włosy ;) takie mocno przylegające do skóry. Często można spotkać typów z tego typu "fryzurą" nawet bez czapki. Po prostu nie myją/nie rozczeszą raz na jakiś czas i się tworzy taki zbity kask ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qqqruqq: Akurat mięśni mu sama genetyka nie zrobiła. Ale fakt, że mordę ma solidną, cóż poradzisz, nic nie poradzisz ¯\(ツ)_/¯

Z drugiej strony, mając mniej wyjściową twarz masz pewność, że przyciągnąłeś kobietę czymś innym. Tak się pocieszam._
  • Odpowiedz