Wpis z mikrobloga

Jak byłam mocno młodsza to prowadziłam bloga i mialam tam taki blog który kochałam czytać nie wiem nawet dlaczego ale prowadził go jakiś ziomek i po prostu pisał o swoim życiu XD a ja z jakiegoś powodu stwierdziłam że hush hush hush you are now my crush nie wyobrażacie sobie tego potężnego pęknięcia serduszka jak zaczął pisać o randkach z innymi facetami. Swoją drogą dalej go prowadzi i ma się całkiem dobrze XD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@koshka ja też jako nastolatka prowadziłam bloga. Jak do niego wracałam później to żenada. Ale już nie istnieje bo Onety skasowały strefę blogową
  • Odpowiedz
@kt13: ja prowadziłam na pingerze wiec nadal istnieją i czasami sobie wracam, bo mam tam w sumie 2 blogi, 1 z takiego późnego dzieciństwa a drugi zaczęłam prowadzić mając jakoś 13 lat
  • Odpowiedz
  • 1
@koshka z drugiej strony trochę mi teraz szkoda że poszedł w cholerę. To była taka trochę dokumentacja początków depresji. Prowadziłam też fanficka długo i miałam sporo czytelników. Teraz mało jest dobrych blogów, wszędzie tylko reklamy, biznes, hajs. Brakuje takich przemyśleń od serca, tamtej anonimowości
  • Odpowiedz