Wpis z mikrobloga

@dzik001: przeczytalem jej post...zatkało mnie...zastanawiam sie xzy ona jest po wspolniczką kolonki i pisze takie rzeczy z wyrachowania, czy po prostu potrzebuje fachowca od wyciagania ludzi z sekty....jprdl..
  • Odpowiedz
  • 4
@taktosiekonczy: nie widzisz nic nienormalnego w tym że dorosła kobieta jest zapatrzona w internetowego guru, sprzedawcę dywanów z okienka jak jakiegoś duchowego mistrza, Dalajlamę czy coś? Wiesz no narazie to niegroźne ale przy tym poziomie zaślepienia (chyba że to na pokaz) kto wie do czego doprowadzić może
  • Odpowiedz
  • 1
@no_49: Jak to mówili kiedyś „Panie Drozda, idź pan w chooy z takim żartem”, to ja się już boję co będzie w razie większości konstytucyjnej...
  • Odpowiedz
  • 3
@Matula11: Przerażajace, to co pisze jest tak poj£@≠ że ona chyba nie jest naganiaczem. Człowiek zdrowy na umyśle motywowałby członków sekty rozsądnie, a to jest już taka korba że faktycznie może wskazywać na zaburzenia przychiczne
  • Odpowiedz
@Zest: właśnie oglądałem briefing. Tylko dlatego, że faktycznie przywrócona jest możliwość reaktywacji konta. Właściwie to samo #!$%@?. Max wciąż uważa, że ma super siłę polityczna i znaki na niebie i na ziemii wskazuja, że #R będzie największą siłą polityczną w Polsce. Poza tym obrażanie Konfederacji. Swoją drogą nie rozumiem. Max pulta się o obrazę dobrego imienia, a sam wciąż ubliża Januszowi KM... Że mycka, że #!$%@?, że ruski żyd. To dopiero
  • Odpowiedz
@Trollem: > znaki na niebie i na ziemii wskazuja, że #R będzie największą siłą polityczną

Jakie znaki ?przespałem jakiegoś meteora czy kometę?

.JKM poszedł do sądu o zniesławienie.


Nie wydaje mi się .Generał podskakuje jak wesz na grzebieniu , nawet Korwin nie zauważa xd
  • Odpowiedz
@WildAnimal: Wstawię jak pojawią się jakieś perełki.
Ogólnie golonko w briefingu nie odniósł się bezpośrednio kompletnie do waszego sporu.
Wciska ludziom,że wygrali znacznie więcej niż sie wydaje ,rozwiewa propagandę ze podpisy zbierali ludzie z jego partii a nikogo innego nie było widać na ulicach, rozpowiada o jakiś fałszerstwach i uważa ,że każdy kto sie z nim nie zgadza jest trollem XD
Paradoksalnie ludzie pisza duzo konstruktywnej krytyki w komentarzach , więc
  • Odpowiedz