Wpis z mikrobloga

Siedze sobie jeszcze w gimnazjum (gimby nie znają) mamy okienko i siedze w bilbiotece. Ze mną siedzi koleżanka, taka wiecie, korzystam z insta ale tylko przeglądam memy, ale zajebiste demotywatory takie nie za nowe itp. i siedzimy i rozmawiamy ona coś tam mówi, jak dzień i wogóle całe takie #!$%@?, coś tam sobie śpiewa pod nosem.

Ty Anon bo ty wiesz, nie jestem gruba, to tylko grawitacja na mnie inaczej oddziałowuje kumasz o co chodzi ;~D ;--D xD

Ja sie tak patrze na nią ona nie wie co powiedzieć

No i co #!$%@? jesteś z siebie dumna?

Ehh Anon o co ci chodzi

Nie ehh tylko prosze ty sie #!$%@? kobieto szanuj

Stała grawitacji g lub jak #!$%@? wolisz gamma =9.80665 Niutonów na kilogram lub jak wolisz metrów na sekundę kwadrat spasiona świnio, to nie grawitacja to te twoje kilogram skwarków z 2137 pierogami zapijane olejem kujawskim poza tym nie dziwiłbym się jakby naprawdę bardziej cię przyciągało przy twojej wadze G=6.67408(31) * 10^(-11) m^3/kg*s^2 może odnieść zauważalny efekt suko i wale jej F= (kg*m) / s^2 o punkcie przyłożenia na mojej ręce wektorowi w stronę jej potylicy biore krzesło mówię jej r1/r2 = F2/F1 dobijam suke spluwam sram na klate mówie ciało A oddziałowuje na ciało B i lece oglądać oglądać Oriona #pasta #takbylo