Wpis z mikrobloga

#dokkanbattle szanowni Panowie, towarzysze dokkanowych zmagań.
Poradzcie mi prosze co poczac.
Chcialabymz jakakolwiek postacia pojsc dalej, ale zetony do awekingu sa na tak wysokim poziomie, ze nie daje rady.
W co byscie sie bawili na moim miejscu i jakim skladem?
Ciagle gram movie heroes i top 3 mam z super atakiem wymaksowane, plus hidden orbs na 41%.
O tokenach na Cella LR moge pomarzyc ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Jakis hint? Myslalam, zeby jakiegos vegete z eventu meczyc, czy tam songo. Ale i tak z nimi nie dam rady ubic bossa na z-hard za 20 staminy :(
Pobierz GoplanaLodz - #dokkanbattle szanowni Panowie, towarzysze dokkanowych zmagań. 
Poradzc...
źródło: comment_9hFcwQ4Ve2TkmXMmFLst9pLtVYToZdiO.jpg
  • 10
@GoplanaLodz: a ja bym zrobił tak:
Lider TEQ Vegito Blue, AGL Gogeta, STR vegeta&trunks, INT 16, PHY Goku, TEQ FP SSJ4 Goku, na frienda znowu TEQ Vegito Blue i lecimy z podstawowymi challenge’ami, żeby chociaż jedna postać Dokkan Aweaken zrobić, a potem to już leci. Jeśli się nie mylę AGL Gogeta ma całkiem łatwe Medale, podobnie TEQ Vegito Blue.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GoplanaLodz: rozwiń darmowe karty goku teq możesz śmiało do 120 lv podbić , Vegeta int SA wbij z baneru gdzie zdobyłeś vegete & trunks a dalej to powoli ciułaj trzeba sporo cierpliwości ale karty masz na początek ok
@GoplanaLodz: Wydaje mi się, że masz całkiem znośny team Super.
TEQ Vegito lider
STR Vegeta&TRunks
TEQ Gogeta SSj4
INT C16
AGL Gogeta
PHY SSJ Gohan - tutaj musisz poszukać czegoś lepszego póki co niech będzie on
Warto też zrobić event z Goku i Gohanem jak zrobiłeś już Vegetę i Trunksa.
Na pewno warto zebrać cały team Ginyu Force na początek w wielu eventach wystarczą.
Z tego co pamiętam to event z
@Taharii
@Vank
@rurki_z_kremem widzę, że zdania ekspertów nie są podzielone, a jednogłośnie wygrywa team super.
Szkoda, ze nie mam tylu ziomkow na extreme, bo jakos zawsze wolalam bandziorow w db ( ͡º ͜ʖ͡º)
Spróbuję wpierw tego gogete, ale tam chyba wlasnie movie bosses są dobrą alternatywą. Dalej po kolei jak napisaliście. Dziękuję bardzo. Za każdego hinta, jestem dozgonnie wdzięczna!
@GoplanaLodz: Pierwsza karta, którą wbiłem na 120 to STR Gogeta - najłatwiej było zebrać medale. Później szło mega powoli, zmarnowałem multum kamieni na kontynuację, byle tylko skończyć. To były czasy, kiedy trzeba było wydać 40-50 staminy na event. Teraz jest mega łatwo, sporo kart f2p, które można na spokojnie farmić.

Żeby nie wyjść na tetryka - cierpliwości, farm f2p, a zanim się obejrzysz to zbieranie medali przestanie być problemem.
@s__n gogete wbilam, Tak jak Panowir nakazali. Teraz porobie te niskie karty. Domyslam sie, ze teraz latwiej. Kiedys gralam w avengersy i na poczatku bylo tak trudno w expieniu, a po 2 latach gry nowy uzytkownik zdobywal to co ja wczesniej w rok - w 2 tygodnie eh.

Mam nadzieje, ze ta gra sie tak nie spieprzy