Wpis z mikrobloga

Szukam perfum dla #rozowypasek, jest zakochana w Thierry Mugler Angel Innocent Rock oraz Yves Saint Laurent Black Opium, to są dwa must have, które musi mieć.
No i szukam czegoś, żeby rozszerzyć trochę ilość zapachów, ale dość podobnych pod kątem nut zapachowych.
Cenowo do 500-600 zł.

Żeby nie drażnić #grammarnazi wstawiłem jeszcze raz, tym razem z prawidłową deklinacją.

#perfumy #perfumydamskie
  • 19
  • Odpowiedz
Lalique amethyst


@brrrum: To już dostała. Zapach bardzo okej, ale nie na tyle, zeby mieć "żelazny zapas". Szukam czegoś innego. :)

Zajebiste są, ale imho zakup perfum, nie ważne jakich, dla kogoś jako blindbuy to spore ryzyko.


Blindbuy to raczej nie będzie, prawie 7 lat razem. Po prostu nie znam się na damskich zapachach, więc nie wiem czego szukać.
  • Odpowiedz
Ja uwielbiam ten zapach. Tylko niestety trochę kosztuje. W sklepie może aż tak nie zachwycić, ale po maksymalnie 3 minutach po psiknięciu na skórę zapach jest mega. Zapachy: wanilia, drzewo sandałowe, gorzki migdał, jaśmin i piżmo. Nie są aż tak ciężkie, ale czuję je następnego dnia na ubraniach:) miałam jeszcze jedne, bardziej słodkie, ale już nie produkują, nad czym ubolewam, bo były też tańsze
chakalakao - Ja uwielbiam ten zapach. Tylko niestety trochę kosztuje. W sklepie może ...

źródło: comment_BNglRCW8Wk0hfjIxv7tFB7GT2yfXvIhM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz