Wpis z mikrobloga

@plusbear: dokładnie, Trogir
@acctim: że jest mój i najmojszy to już decyzja podjęta 7 lat temu ()

@kanciak12: jeszcze nie podliczałem, dopiero będę to dzisiaj wieczorem wszystko liczył. Generalnie na niczym nie oszczędzałem. Spanie w apartamentach z bookingu. Z reguły od 40 do 80zł za noc wychodziło. Zawołam Cię później. A co do trasy to trasa bez jakiegos planu, wegry to standardowo
@Stitch: koniec kariery kufra na ceberce?? ;P dupa boli czy nakładka żelowa dała radę ;). Ja sobie ręcznik pod koniec trasy z nad morza podkladalem.
@Wasky: nic z tych rzeczy, wleci inny, zreszta AT sie tez zbliza wielkimi krokami :) a co do nakladki, zdecydowanie dala rade, ale tego powyzej 600km w jednej pozycji nie da sie uniknac i trzeba sie zatrzymac chociaz na 5 min rozprostowac kosci. Sam tylek od siedzenia nie bolal, jak robisz duze trasy autem to bedziesz wiedzial co mam na mysli, bardziej jedna pozycja, obojetnie jakby wygodna nie byla to meczy
@Wasky: kazdy assistance obejmuje tylko do 100km wiec nic by nie dal (ten ADAC niby tez jak pytalem), wiec w sumie zbedne. Stwierdzilem, ze lepiej byloby szukac warsztatu na miejscu, a poza tym mialem ugadane z bratem i dwoma znajomnymi w razie w czy mogliby leciec z przyczepa po moto. Wiec w skrocie zywiol.
RR po tylu latach to dla mnie proste moto juz. Mialem podstawowa mala skrzynke YATO + duza