Wpis z mikrobloga

@Szumny: bierz to co @4x80: poleca. To prawie to samo, tylko inny smar w środku. Jak zabrudzisz to możesz wyczyścić łożyska, dać podobny smar i będą takie same jak te co wysłałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bierz to co @4x80: poleca.


@isamaul: Ja mu nic nie polecam, w jego linku nie wiadomo jakie są łożyska więc podpowiadam teoretycznie z lepszą ceną. xD

Ja mam kilka kompletów dobrych łożysk ale w Sebach już ze dwa lata mam abcdefgh 11 z chin za kilka euro i doskonale sobie radzą. Czasem umyję i nasmaruję i na ulicę. Wicked 9 to dobre łożyska i mam na co dzień.
  • Odpowiedz
@4x80: Tez mam te wickedy i komplet bones, przerabiałem tez maszynowe i nawet abec7 z wicked będą wystarczające po zmianie smaru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
chodziło o ILQ 9


Podtrzymuję moją propozycję z linku. A jak staną zrób jak kolega @isamaul pisze. Podstawa, że się otwierają i masz do wyboru smar i polecam z litem albo olej, oliwkę czy typową oliwkę lube do rolek jak Bones speed cream

i nawet abec7 z wicked będą wystarczające po zmianie smaru


@Szumny: Ale jak chcesz naprawdę mocne łożyska i mieć wszystko w dupie to kup Wicked SUS https://www.koleckove-brusle-praha.cz/en/twincam-sus-rustproof/
  • Odpowiedz
@Szumny: @4x80: dobrze prawi. Jak żonie wicked abec 7 wyczyściłem i nasmarowalem bones speed cream to zaczęła za mną nadążać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czasem nie warto przepłacać za łożyska jeżeli zamierzasz poświecić chwile na ich wyczyszczenie i nasmarowane co jakiś czas. Chyba ze nie chcesz ich serwisować to kup po prostu jakieś ilq z serii classic a za rok kup kolejne ( ͡° ͜
  • Odpowiedz