Wpis z mikrobloga

@smoczewski: Z nikim się nie spotykam. Jak by był mężczyzna z którym spędzę noc pod kocykiem a w inny dzień się "porucham" brzydko piszac, to byłby ideał :) Wiadomo, też dziewczyna musi mieć coś do zaoferowania. Grunt żeby dwóm było dobrze haha
  • Odpowiedz
@Thachi ten wysryw jest zaprzeczeniem feminizmu. Feministki nie chcą dopieprzać facetom, tylko nie chcą, żeby dopieprzano kobietom. Tyle. Poza tym czego się spodziewasz po tagu p0lka?
  • Odpowiedz
@Mollina: jesli mówimy dzisiaj o feministkach to mówimy o feministkach najnowszej fali i tyle.A tą fale krytykuje. Normalni ludzie to po prostu normalni ludzie, nie są to żadne feministki/feminiści. Nie musisz tak wcale się nazywać, jeśli jesteś normalna i chcesz by nie dyskryminowano mężczyzn ani kobiety. Dzisiejszy feminizm to ideologia
  • Odpowiedz
@Thachi nie muszę się nazywać feministką żeby kogoś noe dyskryminować, ale to, że nie dyskryminuję kobiet oraz walczę o równouprawnienie właśnie feministką mnie czyni. I jestem normalna.

Ciężko to wyjaśniać mężczyznom, bo często nie rozumiecie z czym walczymy. Feminizm to nie krzykaczki, które wołają o przywileje.
  • Odpowiedz
@Mollina: Feminizm to słowo, które oznacza walka o prawa KOBIET. A w dzisiejszych czasach system sprzyja wlaśnie kobietom. Nie jest idealnie, ale mimo wszystko to i tak wy jesteście faworyzowane. Więc powinno być jeżeli już to więcej MASKULISTÓW. Ale tez nie jestem w 100% za tym, bo w tym wszystkim nie chodzi tylko o mezczyzn, ale o ogolne podejscie ludzi. Gorąco polecam ci ten filmik, i w sumie to tyle,
  • Odpowiedz
@Thachi faworyzowane? Spróbuj znaleźć pracę w szczycie wieku reprodukcyjnego, nawet jeśli nie planujesz mieć dzieci. Rząd próbuje przepchnąć ustawę, dzięki której w wypadku gwałtu nie będę mogła usunąć płodu jeśli zajdę w ciążę. W wypadku takiego gwałtu nie mam szans na normalny przebieg sprawy zgłoszonej na policję. Mów mi o tym jak jesteśmy faworyzowane.
  • Odpowiedz
@Thachi a laski nawet nie oglądam. Na początku mówi o tym, że była feministką i chciała #!$%@?ć mężczyznom. Ergo nie była feministką, tylko tak sobie ubzdurała. Tu się przydaje umiejętność oceniania postaw ludzkich, polecam.
  • Odpowiedz