Wpis z mikrobloga

za to PiS, KO i Wiosna to bardzo poważne partie polityczne


@Wedarn: tak, bo nie chcą zakazać homo, Żydów, podatków i UE, ich przywódcy nie #!$%@?ą o Hitlerze 24/7 i nie hajlują, nie obrażają niepełnosprawnych, kobiet, nie dogadują się z #!$%@? i mają w przeciwieństwie do Krula taktykę ekonomiczną która działa w innych krajach, a nie jest bajeczką, która ma być niby remedium na wszystko.
@WodzNaczelny: jak ty czytasz ich program :o
Zakazanie homo? Raczej zakazanie propagandy LGBT
Zakazanie Żydów? Nic mi o tym nie wiadomo, wiem tylko o ustawie 447 i ustawowemu zakazaniu spełniania rozszczen żydowskich
Zakazanie podatków? Yy chyba obniżka, państwo musi z czegoś utrzymywać armię, policję itp.
Powiedzenie czegoś o Hitlerze to raczej nie jest powód do oceniania całości ugrupowania :D
Jezu taktykę ekonomiczna. Taktykę na miarę Grecji która jest tylko taktyka na
@WodzNaczelny:
Masz stare info
https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/photos/a.1972780433028557/2034110853562181/?type=3&theater

Konfederacja ma jedynie wspólne tezy programowe, które mniej więcej łączą wchodzące w niej skład środowiska.
Liderzy mają wolną rękę i każdy na swój sposób zdobywa elektorat. Ta piątka to była 5 Mentzena i on tak postąpił w ramach taktyki wyborczej, która okazała się kontrowersyjna ale było o niej głośno to to napewno. Chociaż ostatecznie raczej przyniosło to więcej złego
Błąd jest osób którzy Konfederację oceniają jako
@WodzNaczelny: Konfederacja, chce robić interesy z Rosją, tam gdzie się to nam opłaca, a nie klęczeć przed zachodem, który może nas zrobić tak samo jak w 39. Już raz Obama chciał zresetować stosunki z Putinem. Dbanie o własne interesy i silna armia to gwarancja bezpieczeństwa.

Teraz poproszę o wypowiedź Korwina, potwierdzającą twoje słowa
FAQGAG - @WodzNaczelny: Konfederacja, chce robić interesy z Rosją, tam gdzie się to n...
Konfederacja ma jedynie wspólne tezy programowe, które mniej więcej łączą wchodzące w niej skład środowiska.


@Kabool: #!$%@? w stylu

Mamy podzielone zdania, ale czasem się dogadujemy


Czyli to nie program, a parę hasełek.

Liderzy mają wolną rękę i każdy na swój sposób zdobywa elektorat.


Ach, czyli wolna amerykanka i nawet jak zagłosuję, to nie ma pewności że gość mi się wykręci

HEHE ALE JA TYLKO TAK MÓWIŁEM, BO TO TAKA STRATEGIA
@FAQGAG: przecież korwiniści to czysta lewica-władza w ręku jednego towarzysza, który pilnuje ideologii ekonomicznej, rozstrzelanie wrogów ideologii, potępienie i aresztowania dla homoseksualistów oraz Żydów, obozy reedukacyjne na wzór gułagów dla obywateli... wypisz wymaluj stalinizm, tylko z lustrzanym odbiciem, bo zamiast fapania do robotników mamy fapanie do właścicieli fabryk.
xDDDDDDD weź leki


@FAQGAG: nie potrzebuję, nie jestem kucem.
A poza tym, polecasz mi leki? Wszak w waszych szeregach mówi się że leki produkuje zła BigPharma, a żreć się powinno tylko lewoskrętną witaminę C od znachora( ͡° ͜ʖ ͡°)