Wpis z mikrobloga

2 października Microsoft zaprezentuje nowej kategorii urządzenie z serii Surface - będzie składane i zawias będzie z jakimiś wkładkami płynnimi/żelowymi, coś chyba silnie inspirowanego naturą i tym jak działają kolana itp :O Już opatentowane, wygląda na to że przygotowane do licencjonowania tak jak 'zwykły' zawias w Surface.

KLIK: https://www.theverge.com/2019/9/13/20864462/microsoft-surface-dual-screen-foldable-liquid-hinge-concept-rumors-event

#microsoft | #windows | #windows10 | #komputery | #technologia | #tablet | #smartfon też bo ciężko stwierdzić co to dokładnie będzie, raczej w rodzaju Galaxy Fold
Pobierz Saeglopur - 2 października Microsoft zaprezentuje nowej kategorii urządzenie z serii ...
źródło: comment_hPCZJDBjZZMW3U52TBXPHBcknDE1YBMO.jpg
  • 10
@markhausen Przyznam że mi też trudno zaufać bo tyle rzeczy porzucili jakby byli jakimś startapem z Kickstartera :F W dodatku jakość sprzętu dyskusyjna bo przecież Lumie od MS byly tanim plastikowym syfem, klawiatury i myszy od nich się zużywają mi strasznie szybko i widocznie, na Surface mam odpryski lakieru itp itd.

Za zwiniecie WP wraz z mobilnym działem Nokii mam nadzieję że będzie Nadella cierpieć :F

No ale zapowiada się ciekawie cokolwiek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@markhausen: z drugiej strony nie mogli w nieskończoność wspierać projektu który nie wypalił - nie zdobył rynku, miał małe wsparcie u developerów, pewnie przynosiło więcej strat niż zysków to ubili i parę lat pracują nad czymś innym
z drugiej strony nie mogli w nieskończoność wspierać projektu który nie wypalił - nie zdobył rynku, miał małe wsparcie u developerów, pewnie przynosiło więcej strat niż zysków to ubili i parę lat pracują nad czymś innym


@Koliat: Nikt nie mówi że w nieskończoność. Sami go przeciągali bez rozwoju konkretnego i promocji podtrzymywanej stale. To był największy problem MS w czasach próby transformacji do mobile - ZERO konkretnego kierunku, ZERO jednej wizji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Saeglopur: zgadza się - Nadella wcześniej był odpowiedzialny za Azure nic dziwnego w którym kierunku to poszło i dobrze. Z mojej perspektywy powiem że kosztem Azure i O365 uwalaja dość istotnie rozwój Windows Server czy System Center i innych rozwiązań - pewnie usunęli to co było niedochodowe i ograniczyli to co konkuruje z cloudem. Ballmer spieprzyl sprawę z mobilnym rynkiem i słusznie odszedł, teraz tylko cierpliwości trzeba i pewnie wrócą -