Wpis z mikrobloga

#firstwoldproblems #ps3 #zakup

Dobra ludzie ważna sprawa. Mam 40 zł i chcę kupić jakąś używkę. Na oku mam - Metal Gear Solid 4, InFamous i Deus Ex Human Revolution, WET Które z tych czerech byście wybrali, dlaczego a jeżeli żadną to proszę o propozycję do 40 zł z wysyłką :D
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Liquid_Snake: No i patrz zaskoczyłeś mnie ! Widząc "Liquid_Snake zwrócił się do Ciebie w komentarzu" już myślałem że napiszesz bierz MGS4 :D Teraz mam dylemat pomiedzy MGS a Deus Ex chyba będzie rzut moneta.
  • Odpowiedz
@klik34: MGS jakikolwiek jest poza rankingami, ocenami itp. to jest zbyt oczywiste że w MGSy trzeba zagrać więc nawet o tym nie wspominałem bo wszystko wymienione jest zawsze po MGSach :) mając PS3 trzeba w to zagrać, później Deus Ex które IMO jako gra ociera się o ideał, świetny gameplay, super fabuła, muzyka którą trzeba mieć na dysku i słucha się jeszcze wiele godzin po skończeniu gry itd. już sam
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: Ja mam PS3 od dwóch tygodni ale też ciągle czekałem na MGS4 ;D Zastanawiam się nad Legacy Collection ale wersja cyfrowa MGS1 smuci ;/ A no i nie jestem az takim fanem wiec pewnie skieruje swój portfel ku czemuś nowemu jak Beyond, GTAV, Watch Dogs
  • Odpowiedz
@klik34: Skoro nie jesteś fanem to taniej będzie kupić samą 4kę, polecam rozejrzeć się za wersją Anniversary, ma wszystkie patche i trofea, można grać od razu bez godzin uaktualniania gry, zawsze oszczędzi się miejsce na dysku. A te 3 wymienione to można brać w ciemno, ostatni gameplay jaki pokazali w GTAV wgniótł mnie w fotel, gra roku zanim w ogóle pojawi się w sklepach :D
  • Odpowiedz
@klik34: Sam stosuję limit do 40zł za używkę z Allegro i wiele fajnych tytułów da się złapać, jeno trzeba mieć refleks i trochę szczęścia - z powyższej trójki wybrałbym inFamous, bo Deus jest przereklamowany (chyba, że ktoś uwielbia skradanki, bo ja jako fan cRPG się rozczarowałem), a w MGS trzeba ograć poprzednie części.
  • Odpowiedz