Wpis z mikrobloga

@asd23434asd: Mnóstwo korposzczurków konsumuje teraz tylko produkty ekologiczne, w Niemczech to jest modne. W Polsce dodają śmieci do jedzenia, żeby było po taniości. Ile afer było ze składem gorszym niż na Zachodzie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czekoladaisport: lewicowa tolerancja? : DDDd

lewica nigdy nie walczyła o tolerancję dla szkodliwych debili, panie prawak

chociaż nie wiem co mój poprzedni post ma w sobie nietolerancyjnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

parówkowy kapitalizm korwina nie ma prawa działać, to rozbiloby gospodarkę bardziej niż robi to pis - rozkmińcie to w końcu ekonomiści za dychę
@zapoznalem2: twoja dogłębna analiza tematu i argumentacja rozwiązań mnie urzekła xDDD

a ja pozostanę przy liberalnym konserwatyzmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wariant wenezuelski, grecki, (niedługo polski), ogólnie mówiąc - socjalistyczny mnie nie interesuje. Już jeden intelektualny, sowiecki PRL mieliśmy, a owoce tego intelektualizmu na Zachodzie także mnie nie kręcą.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czekoladaisport: ale kto oprócz PiSu może wprowadzić swoim programem wariant wenezuelski?

tylko konfederacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie bez powodu mokry sen Korwina występuje tylko w jego głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

chociaż still, nawet PiS lepszy od partii szurów, psychokatoli, homofobow i innych debili z zerową wiedzą o polityce i z podejściem "bo mi się wydaje że" w kwestiach ekonomicznych ( ͡
@zapoznalem2:

jak widzę socjalistycznych, strabucksowych soy boyów piszczących na kilkuosobowych wiecach o mądrościach marksa, to zdaję sobię sprawę, że to nadal dzieci, bo socjalizm jest infantylny, kreśli wizję opiekuńczej mamusi (państwo), które zrobi wszystko za ciebie. to z socjalizmu się wyrasta, kolego. głównie wtedy, kiedy zaczynasz prowadzić własną działalność i coraz bardziej gnębi cię aparat "opiekuńczego" państwa.
jak widzę socjalistycznych, strabucksowych soy boyów piszczących na kilkuosobowych wiecach o mądrościach marksa, to zdaję sobię sprawę, że to nadal dzieci,


@czekoladaisport: ale mieli jaja pójść. Taki Krzysiu Bosak przy niskiej frekwencji jest zbyt zajęty sączeniem herbatki ( ͡° ͜ʖ ͡°)