Wpis z mikrobloga

@Pierdziawa: Znasz jakąś kobietę, która wymienia w poszukiwanych cechach mężczyzny, żeby "był miły"? Ja nie znam. Masz być zdecydowany, wiedzieć co robisz i wsadzić ją na karuzelę emocji po zejściu z której przed oczami będą jej tańczyć wielkie, naburmuszone #!$%@?.
  • Odpowiedz
@caslin: z kobiecego PTK widzenia, jeśli nie rzucasz #!$%@? w jej stronę, nie wyzywasz jej od szmat, dziwek, to żes zwykła pisda xD Prawdziwy facet inaczej się zachowuje.
  • Odpowiedz
  • 112
@wojna zupełnie nie o to chodzi, ale zawsze jak to tłumaczę to wykopki pisza "nie zesraj sie" i już mi się nie chce kolejny raz ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wojna: Generalnie chodzi o to że loszki nie lubią czuć że facet potrzebuje kobiety. W sensie - jakiekolwiek kobiety.
A sporym znakiem, że facet szuka czegokolwiek i chce naprawić swoje życie za sprawą różowego, jest bycie "zbyt miłym" czyli za mocne staranie się, za duże zagalopywanie się w rozmowie, martwienie się bycie zazdrosnym o laskę której nawet nigdy nie widzieli, etc.

Atrakcyjne jest to że facet jest zadowolony ze swojego życia
  • Odpowiedz
  • 49
@caslin dokładnie, atrakcyjna kobieta, która jest adorowana na każdym kroku, kiedy po raz kolejny spotyka kolesia, który się łasi jak mały kotek ma odruch pt. "odwal się"
  • Odpowiedz
  • 44
@Drew ale po co próbują w miejscu, gdzie znasz tylko wygląd drugiej osoby? To tak jakbym marudziła że poszłam na miss polonia i nikt nie zwraca na mnie uwagi
  • Odpowiedz