Wpis z mikrobloga

  • 3
@jurasco86 był tu jeden, który opisywał swoje dyżury, miał również założony hashtag #prawdziwe999. Jak widać bo liczbie obserwujących (1902) było ogromne zainteresowanie. Niestety zniknął na jakiś czas, usuwając konto. Nie chciałbyś zrobić coś podobnego? Mogę Ci pomóc w wołaniu osób :)
  • Odpowiedz
  • 0
@LesnyBoruta: Ciężko mi odnieść się profesjonalnie do tematu bo to nie moja branża. Ale myśle, że przeszło połowa tej kwoty trafia do właściciela gabinetu nawet jak dziewczyna jest na własnej działalności. Btw to nie ja pytałem czy pytasz serio ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Morf: a to ja mam mu płacić kase? Chciałbym żeby było mnie ma to stać ale chyba po to płace na NFZ żeby on zarabiał. Jego państwo rucha i mnie państwo rucha.
  • Odpowiedz
a to ja mam mu płacić kase? Chciałbym żeby było mnie ma to stać ale chyba po to płace na NFZ żeby on zarabiał. Jego państwo rucha i mnie państwo rucha.


@Samulem: no płacą mu z twoich podatków to żeby więcej dostał musisz płacić wyższe podatki ( ͡° ͜ʖ ͡°) równie dobrze możesz mu zrobić przelew bezpośrednio ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak
  • Odpowiedz
@jurasco86: Zawsze współczuję kierowcy stresu gdy musi pędzić, a w każdej chwili może mu ktoś wyskoczyć.
Z ciekawości, jeździcie dieslami? Bo jednak taki pojazd to nie ma czasu na rozgrzanie i schłodzenie turbiny.
  • Odpowiedz
@lastro: kolejny... Chyba po cos płace składki i podatki, tak? Państwo nas rucha na hajs, nikt nie bedzie musiał płacić ze swojej kieszeni (oprocz podatków) jakby w koncu władza była uczciwa.
  • Odpowiedz
@jurasco86: Mam znajomego ratownika i on opowiadał mi kiedyś, że jak mają wezwanie do jakiegoś "żula" to nie ważne jak brudny jest, zawsze pupcie ma jak niemowlak. Czy też masz takie obserwacje?


@sprintel: Dziwne obserwacje ma Twój kolega ( ͡ ͜ʖ ͡)
W sensie zasraną? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
  • Odpowiedz
  • 0
@jurasco86: Zawsze współczuję kierowcy stresu gdy musi pędzić, a w każdej chwili może mu ktoś wyskoczyć.

Z ciekawości, jeździcie dieslami? Bo jednak taki pojazd to nie ma czasu na rozgrzanie i schłodzenie turbiny.

@seo000: Tak jeździmy dieslami. Tez mam podobne zdanie co do turbiny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz