Wpis z mikrobloga

Mirki, jakiego ciekawego sikora możecie polecić do 4/5k PLn
Najlepiej w stylu smart casual.
Obecnie mam Balticusa cygana, Seiko pepsi, Orient Sun & moon, złoto czarnego Gshocka i gówno fossila
#watchboners #zegarki

Edit : najlepiej na bransolecie. I to już wogóle kosmos jeżeli w stylu mesh, albo jubilee <3
  • 19
@AllieCaulfield: Dziękuję za propozycje. Sa one ciekawe ale jeszcze raczej nie dla mnie ( 26 lat).Raczej będe skłaniał się ku Coctail.

Btw po Balticusie cyganie cięzko kupić jakikolwiek kolejny zegarek, bo wydają sie skromne i małe.
@xspeditor: Osobiście z marką Steinhart mam mały kłopot. Patrząc w szerszym ujęciu jako entuzjasty zegarków.
Patrząc na ich zegarki, wszystko wydaje się "pierwsza liga". Świetne mechanizmy, szafirowe szkło, ceramiczny bezel, ładnie wykończone i to wszystko za dobre pieniądze. Szczególnie zwróć uwagę na tytanowe zegarki (39mm).
Jak z takim potencjałem można w większości trzaskać homage Submariner i innych od Rolex.
Uważam, że zmiana w tym kierunku wyszła by im dużo lepiej. Choć
@AllieCaulfield: Steinhart jest marka ze stosunkowo ugruntowana pozycja na rynku, która nie chce na sile udawać czegos czym nie jest. Czerpią od najlepszych i robia to dobrze, sub jest ikona.
Sam podchodziłem kilka razy do ich produktów, ale zawsze rezygnowałem. Nie czułbym satysfakcji z noszenia chyba... :)
to cięższa rozmowa na dluzsza chwile, trzeba wmówić względy historyczne, ekonomiczne i szacunek do swoich ideałów i samego siebie :)
@xspeditor: może Seiko Sarx035? Klasyczny ale świetnie wykonany. I bardzo dobra bransoleta.

Ponadto Orient Star GMT wersja niebieska. Widziałem na Olx i na forach zegarkowych używkę w bardzo dobrym stanie za 4k. Świetny zegarek.