Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem 41 letnim rozwodnikiem. Rozeszliśmy się 3 lata temu. Przez pół roku nie mogłem się po tym ogarnąć, byłem na paru nieudanych randkach. Mój dobry koleżka postanowił pomóc mi się otrzepać i opowiedział mi o swoim "hobby", którym była "fotografia". Dlaczego w cudzysłowie zaraz do tego dojdę. Koleżka pokazał mi swój profil na jednym portalu z fotografami i modelkami. Przyznam, że jego zdjęcia wydawały mi się profesjonalne, ale dziwiło mnie, że wszystkie to te tzw. akty. Opowiedział mi o co w tym wszystkim chodzi, nawet zabrał na jedną sesję, gdzie pozowała mu 20-letnia ruda piękność. Przyznam, że po powrocie waliłem jak to mówicie pamięciówkę. Po przemyśleniu sprawy postanowiłem iść za radą kolegi i pobawić się w fotografa. Trochę poczytałem, kupiłem starą, ale w miarę wyglądającą lustrzankę, do tego jakieś 2 obiektywy, nową torbę i jakąś zdezelowaną lampę. Potem zrobiłem sobie profil na stronce wrzucając użyczone od kolegi zdjęcia jako własne. Nie przedłużając zacząłem się umawiać na sesje, oczywiście akty na zasadach zdjęcia za pozowanie. Pierwsze sesje były dość sztywne a zdjęcia tragiczne, no ale nie o to tu głównie chodziło. Kiedy nauczyłem się jak rozmawiać z modelkami zaczęło iść jak należy i nie mówię tu o robieniu zdjęć bo niecałym 2,5 roku uważam, że zdjęcia robię dalej słabe i wcale nie chce mi się tego poprawiać. Ale zmierzając do sedna 3/7 dziewczyn idzie ze mną "do łóżka". Nigdy nie było to takie łatwe zwłaszcza, że nie należę do przystojniaków. Mimo, że miałem żonę to z tego co czytam na wykopie mógłbym spokojnie podpisać się jako przegryw. Na pewno te dziewczyny nie są 10/10, raz miałem 9/10, ale zwykle udaje się umówić na "sesję" z takimi 7-8/10. Jest naprawdę łatwo. Wystarczy kilka komplementów, ale warto też mieć butelkę wina ze sobą. Może nawet jest za łatwo, bo w tej chwili już mi się trochę znudziło, a do tego jednak mam lekkie wyrzuty bo większość z nich miała chłopaków, niektóre mężów. Także - oto wielka tajemnica "fotografii", bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 9