Wpis z mikrobloga

Jestem graczką #worldofwarcraft od kilku ładnych lat, mam na koncie sporo golda, sporo mountów, wyglądów, achievementów i innych takich. Tworzenie nowej postaci to raczej łatwizna (mount od 1 lvl, loomy, gold, wytrenowane pety itd), której jakoś nie umiem dobrowolnie odmówić.
Ale zobaczyłam dzisiaj na półce sklepowej ślicznego battlechesta. Nie mogłam się oprzeć (moje stare wydanie zostało w domu) i postanowiłam założyć sobie alternatywne konto z zupełnie nowym wowem, by poczuć jak to jest zaczynać w retailu od zera, bez heirloomów, zdobyć pierwszego mounta i pierwsze achi ʕʔ. Wiem że niedawno wyszedł classic, ale retail wydaje mi się trochę ciekawszy pod tym względem, a i tak mój czas gry na nowym koncie się kończy.
Jak ktoś ma ochotę, to potem dam znać jak wynik eksperymentu.
caslin - Jestem graczką #worldofwarcraft od kilku ładnych lat, mam na koncie sporo go...

źródło: comment_GE5KG2i4ql8n2ZoaxMlxTBj5pAi55Sws.jpg

Pobierz
  • 17
@caslin: tylko załóż całkowicie osobne konto bo wiesz że można dwa konta połączyć i te 'nowe' będzie mieć dostęp do starych rzeczy xD ja tak multiboxowałem jakiś czas na pandach( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nairoht: Wiem wiem, właśnie to robię :3
Tylko pojawił się problem - na wszystkich moich 3 mailach już jest konto wow, w ciągu tych 10 lat najwidoczniej ich do tego używałam :D
@caslin: pudelkko vaniliowe podrozuje ze mna wszedzie gdzie sie przeprowadze bo trzymam tam dokumenty razem z faktura jak mi tate kupil w 2005 na urodziny. Troche sentymentalne ale fajne. Mialam wszystkie pudelka ale zostaly w domu w PL