Wpis z mikrobloga

Czy kupował ktoś kiedyś oprawki do szkieł korekcyjnych marki Armani? Ewentualnie, czy zamawiał cokolwiek ze sklepu optyline.pl?

W stacjonarnym sklepie Lynx Optique oprawki były powyżej 600zł a w Optyline 307zł.
https://optyline.pl/product/emporio-armani-ea-3147-5754-matte-blue#

Zastanawiam mnie zatem ich autentyczność przy takiej różnicy cenowej i ogólnie tak niskiej cenie. Co powinno być typowo w pudełku z oprawkami Armaniego? Na co zwrócic uwagę jeśli chciałbym upewnić się, że nie dostałem podróbek z Chin?

#okulary #armani #pytanie
Eco999 - Czy kupował ktoś kiedyś oprawki do szkieł korekcyjnych marki Armani? Ewentua...

źródło: comment_w9j0baDKscP0HqVbHSB83CAXBvnuR6tM.jpg

Pobierz
  • 6
@pytajnig: to znaczy, jeśli chodzi o "poziom półki" miałem na myśli wypoziomowanie cenowe marki przez producenta, ponieważ różnice jakościowe pomiędzy tymi "niskimi" a "wysokimi" w przypadku produktów Luxottica, są nieznaczne — chodzi bardziej o kwestie samej marki czy wzornictwa. Czyli jeśli wzornictwo EA Ci odpowiada i ramka Ci się podoba, to jak najbardziej powinieneś ją wybrać.
@GloomySunday:

Dzięki, to mnie trochę uspokoiło. Do tej pory nosiłem/noszę Ray-Ban'y też robione przez Luxotticę i cena była dwa razy wyższa i to dobrych parę lat temu. To moja pierwsza styczność z EA. Jakoś tak wyszlo, że spoko leżą na nosie. Kupuję przy okazji nowych szkieł , aby mieć stare okulary w zapasie.

Szkła Crizal od Essilorta będą mam nadzeję dobrym wyborem. Jedno mnie tylko zastanawia czytając opis wybranych modeli i