Wpis z mikrobloga

@yggdrasill: to co się dzieje po 18:10 to jakoś zawsze na mnie działa. Wieża się wali, ludzie uciekają, ten stoi i nagrywa, nagle pył i totalna ciemności i tylko dźwięki gruzu. Potem krzyki i kaszel, plucie pyłem i zaczyna powoli się pojawiać krajobraz jak z piekła. Zawsze to robi wrażenie, wygląda coś jak żywcem wyjęte z filmu katastroficznego.
  • Odpowiedz
@ponury_janusz: gdzieś widziałem film, raczej z rodzaju tych próbujących wyjaśnić przyczyny, że w 2001 był taki format kaset VHS chyba, który nagrywał bardzo czysty obraz, jak HD. D-VHS i podobno ktoś nagrywał te wydarzenia kasetą w tym formacie, ale wszystkie nagrania są takie.. c-----e jakościowo. To był jeden z zarzutów.

@bylem_zielonko: Ty, ale dlaczego od razu tinfoil hat? WTC3 zawaliło się k---a z d--y xD w sposób, jaki
  • Odpowiedz
@NukeOps: no co ty, tower 7 zawalił się od spadających, gorących popiołów a rząd nigdy nie posunąłby się do uśmiercenia własnych obywateli, przecież to nie jest tak, że władze sprawują rządni władzy i pieniędzy psychopaci trzymani na smyczy uplecionej z kompromitujących materiałów
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: *Never forget the bloody, crying firemen who screamed about the bombs in the towers and the lobby.

Never forget the 2,300,000,000,000 dollars that was reported missing by Donald Rumsfeld the day before 9/11.

Never forget that the controller in charge of the Pentagon's budget was Doc Zakheim who lost the 2.3 trillion dollars by doing poor book keeping (lost 1.55 billion dollars, per day, for five
  • Odpowiedz
@Karakatamakatula: właściciel Larry Silverstein po rozmowie ze strażakami miał podjąć decyzję o wybużeniu kontrolowanym gdyż pożaru nie dało się opanować jeszcze przez kilka godzin po zawaleniu wtc1 i nie było za bardzo sensu go gasić.
  • Odpowiedz
@yggdrasill: Najbardziej z tego filmu chyba mnie rusza jak po zawaleniu się wież słychać mnóstwo takich jakby sygnałów, pisków. Czytałem kiedyś że to alarmy pochodzące z takich urządzeń jakie nosili strażacy, które piszczały gdy osoba która je posiadała nie ruszała się przez więcej niż 30 sekund ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz