Wpis z mikrobloga

Jestem w trakcie zakupu nowego iphona. Na OLX jest wysyp wersji (bez max) po 3500-3600 (zafoliowane), co stanowi spoko ofertę względem sklepów. Napisałem do paru wraz z zapytaniem o dokument zakupu i wszyscy zgodni że wygrali go w konkursie. Czy to jakiś nowe sposób aby obchnąć jakiś odnowiony przez producenta? Nabrałem od nich numery seryjne i żaden co prawda nie był aktywowany. Co o tym sądzicie?

#iphone #iphonexs #apple #zakupy #olx #niebezpiecznik
  • 5
@DESiGNER86: mi coś śmierdzi z tymi konkursami, ja też planuję niedługo kupić, ale myśle poczekać przynajmniej do października, jego połowy aż troche opadnie szał na Ajfony i ceny zaczną się stabilizować, a i może wejdą jakieś promocje w sklepach typu media markt itp na te starsze/ wycofane modele :D
@r00kie: On nie kupuje najnowszego modelu
@DESiGNER86: powiem tak ja zawsze prawie kupowałem zafoliowanego ajfona z olx i nigdy się nie naciąłem. Gwarancja jest i tak producencka wiec nie potrzebujesz nawet żadnego dowodu zakupu - jak kupujesz zafoliowane nowe urządzenie to zaczyna biec gwarancja w momencie aktywacji telefonu. Ludzie czasem dostają urządzenia jako premie np.. są tez desperaci biorący gdzieś na raty i sprzedający taniej bo i tak rat nie