Wpis z mikrobloga

@Fiodorczuk, też kiedyś na Wykopie miałem swoje 5 minut, zapalali mi tu znicze i stawano tu dla mnie na baczność. Zobacz, kim jestem teraz. Nie ma dnia żeby na Wykopie ktoś mnie nie wyzwał od meneli, a na większość moich wpisów się tu pluje. Ciebie też to czeka. Zawróć, idź przed siebie i nie oglądaj się, wszystko jest lepsze od przebywania na Szkolnej 17. To miejsce jest przeklęte. Po prostu żyj.

Albo zostań na Szkolnej 17 jak ci życie niemiłe.
#kononowicz #suchodolski #mexicano #patostreamy #muremzawalentym
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fiodorczuk: Potwierdzam, albowiem onegdaj @mx-walnienty wielkim kononologiem był. Nie dość że poczynania Krzyśka jeszcze w okresie prenatalnym śledził, a 0,7 jednym duszkiem potrafił #!$%@?ć, to nawet na gitarze zagrał jak mu się dwa złote na wino rzuciło. Wspaniały człowiek, niestety przegrał z ludzką zawiścią i dziwną mentalnością wykopków.

@Zwanek: Jak wyszedłem na dwór i zacząłem z ludźmi rozmawiać to zauważyłem, że mentalność wykopków wcale nie jest taka dziwna, po prostu nie miałem wystarczającej ekspozycji na prawdziwy świat.

To, że coś nie jest logicznie spójne nie znaczy, że jest niespotykane. Wtedy po prostu o tym nie wiedziałem.