Wpis z mikrobloga

Dziś trafiłem na wpis kolegi @Veyn: któy każdy fan Fify jak i nowy narybek powinien przeczytać. Dostępne jest TUTAJ.

No i po jego przeczytaniu zastanawiam się czy w ogóle kupić #fifa20
W #fifa19 przestałęm grać chyba w lipcu. Od tego czasu grałem sobie w inne tytuły,więcej czasu na seriale/film. Natomiast w momencie grania w #fifa19 praktycznie nie grałęm w nic innego. To jest gra w której jeśli coś chcesz mieć to musisz zainwestować sporo czasu, po czym już w kwietniu/maju Twój skłąd jest gówno warty po TOTSy albo inne Optimusy, a w czerwcu/lipcu to już w ogóle możesz odpuścić, a od września od nowa.
Natomiast jeśli nie poświęcisz czasu na handel/sbc/dr/LW to będziesz grał jakimiś borsukami.
Najlepsze jest też to że losowość nagrdzania za jakikolwiek tryb to jest żart.
Ludize kończą w Elicie/TOP10 za LW i dostają gówno, a ktoś skończy w Goldzie3 i jeb CR7 albo ikona.

Nie wiem czy sobie nie odpuścić teraz tego tytułu. No chyba że ta Volta będdzie fajna albo kariera zawodnika czy coś. Bo nie wiem czy mam ochotę tak gridnować w #fut bo czasu coraz mniej w życiu na takie rzeczy...
Niby fajny tryb ale ilość wszystkiego dookoła przytłacza.

#fut #fifa19 #fifa20
  • 15
@SpiderFYM: ja tam ciśnienia nie mam na najlepsze karty, które na poziomie na którym gra większość ludzi nie robią AŻ tak dużej różnicy. zamierzam sobie grać spokojnie dla rozrywki, handlować i grać LW kiedy będę miał ochotę a nie z przymusu. Na samym graniu w DR i robieniu jakichś tam SBC bez większej spiny da się utrzymywać swój skład na w miarę ok poziomie, zdolnym do rywalizacji z innymi niemal przez
@SpiderFYM: dzieki za mile slowo. Jest tam w komentarzach duzo wartosciowych swiadectw osob z tagu

Imo jesli sie widzialo caly cykl zycia gry to nie warto zupelnie. Ja mialem fut18 jako pierwszy fut a fut19 jako fut tryb gdzie chcialem sprawdzic ile warte sa moje doswiadczenia jako rutyniarz, nie widze zbytnio sensu wchodzenia w fut20, tym bardziej ze mam juz duzo mniej czasu.

Jak masz ps4 to mozesz popykac w exy:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@SpiderFYM: najgorszy problem fify to taki, że pomimo iż dobrze wiemy że ta gra to gówno, to i tak w to gramy, uzależnia w #!$%@?. Sam w 19 przestałem grać na przełomie listopada/grudnia bo #!$%@? swój skład, potem od czasu do czasu sezonu online tylko. W tym roku ponownie nastawiam się że będę się #!$%@?ł, rzucał #!$%@? na lewo i prawo, ale mimo wszystko brakuje mi trochę tego odbierania nagród we
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpiderFYM: ja kupuje bo pierwsze miesiące są najlepsze. Zagram może jedna czy dwie lw a tak to tylko handel na webapp i w grudniu sprzedam konto ¯\_(ツ)_/¯
@dziki17 bron boze:D tylko zeby miec sensowny sklad bez ladowania kasy.to trzeba sporo czasu poswiecic


Głupoty. Trzeba też dobrze grać. Jak jesteś ogorem to musisz handlować więcej. Oczywiście można też FP. Ale znam takich co dorobili się samym graniem.
@SpiderFYM: no to jest porypane ostro
A jak widzę że ludzie w necie narzekają że szkoda że zmniejszyli LW z 40 do 30 meczów. Dla mnie 30 meczów w weekend to jest jakaś chora liczba. Przecież na te grę trzeba poświęcac po kilkadziesiąt godzin tygodniowo xd

@Roxi5017: ja mam to samo dokładnie , kupiłem ps4 w sporej mierze z względu na Fife ale mam podobne przemyślenia. Przez pierwsze tygodnie pogram
@SpiderFYM: to samo chciałem pisać. Kupiłeś konsole i odpuszczasz fife? Ja tam akurat kupuje co roku i gra mi się za każdym razem tak samo fajnie. Lubię handlować, inwestować w skład, budować drużynę. Nigdy nie wydałem hajsu na fp.