Wpis z mikrobloga

Niezmiernie wkvrwiają mnie ludzie którzy za młodu byli typowymi kozakami w klasie, patusami w najtańszych BMW bez tłumika i gnębili innych a teraz (raptem pare lat później) zakładają garnitury do zdjęcia na Facebooku i udają skromnych uprzejmych i poukładanych normików.

Przecież ten kłamliwy cwaniacki wzrok widać nawet na słabej jakości zdjęciach XD. I jeszcze te opinie znajomych którzy dopiero co poznają takiego cwaniaczka - „no przecież spoko ziomek z niego, co ty chcesz” takich ludzi fałszywie udających ze są niegroźni to ja już nie wiem ile spotkałem na swojej drodze. I jeszcze p---------e ze się ludzie zmieniają albo ze to były stare czasy ehh #rakcontent

To chyba nawet podchodzi pod bycie jakimś socjopatą. Dopiero po pijaku wychodzi z nich jak są p----------i i śmieją się ze komuś w---------i albo zrobili na złość. Nie wiem jak można się na to nabierać ehh po takich to powinny śmieciarki podjeżdżać

#przemyslenia #patologiazewsi #psychologia
uwielbiamnalesniki - Niezmiernie wkvrwiają mnie ludzie którzy za młodu byli typowymi ...

źródło: comment_rBZbUqwCtn0owzdJIA3yGujktzeUMRMD.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aHmuX: Tez nad tym myślałem, myslalem tez nad tym ze być może jestem taki sam ergo rozpoznaje te zachowania łatwiej i dlatego wkurzają mnie takie osoby (już pare razy się na cos takiego naciąłem) ale nie tym razem, po prostu miałem do czynienia z takimi ludźmi którzy mnie osobiście w-------i i teraz łatwiej ich rozpoznaje. Bardziej zazdroszczę tego czym takie osoby są nagradzane niż tego ze są odważne czy przebojowe
  • Odpowiedz