Wpis z mikrobloga

@alxnr: Jak to trwa 3 miesiące to nie jest rakkontent. Miałem kiedyś to samo, #!$%@?ł się z remontem pół roku - pół roku kucia, wiercenia, #!$%@? w ściany, docierania gipsów o 23 w nocy. Naprawdę można się #!$%@?ć i mieć dość, szkoda że nic mu tak naprawdę nie można zrobić.
  • Odpowiedz
@TurkusowyRisso: @le1t00: @capo_di_tutti_capi: Tak się składa, że akurat tutaj to #madka ma rację. Sąsiad powinien zgłosić remont do spółdzielni to by dostał zgodę, na której są podane godziny. U mnie prace uciążliwe należy robić do godziny 17. Więc za takie kilkumiesięczne hałasowanie o godzinie 20 to powinien mieć kilka wizyt policji o zakłócanie spokoju.

jak bachor drze ryja czy to dzien czy to noc to jest dobrze, eh dramat. Ja to juz ukarala inteligencja a raczej jej brak ;/


@TurkusowyRisso: W takiem razie jesteście
  • Odpowiedz
@miken1200: ale oco ci chodzi ziomek? Godzina 20 to normalna godzina i moze sobie robic co chce czy wiercic czy puszczac muzyke z glosnikow. Zaklocanie spokoju o 20?? Remont mieszkania jest tak samo naturalny jak mieszkanie w nim, w koncu robi ktos kto w nim sobie mieszka. Widze, ze u ciebie to jeszcze godzina policyjna panuje no ale co zrobisz
  • Odpowiedz
20 to normalna godzina i moze sobie robic co chce czy wiercic czy


@TurkusowyRisso: Nie, nie może. Jasno ci napisałem, że takie rzeczy reguluje spółdzielnia. Zresztą czemu o 20 niby można, a o 23 już nie?

Remont mieszkania jest tak samo naturalny jak mieszkanie w
  • Odpowiedz
U mnie prace uciążliwe należy robić do godziny 17


@miken1200: jak pracuje do 17 to w tygodniu nie może, w sobotę to człowiek chce odpocząć więc też nie może, a niedziela to wiadomo dzień święty. I cyk, pora na Trudne Sprawy.
  • Odpowiedz
@miken1200: a skad kurna wiesz ze nie ma pozwolenia? Skoro robi do 20 zawsze to jednak szanuje innych i nie robi tego do pozniejszej godziny. Moze sobie tak zaplanowal remont bo pracuje. Typowy sasiad, ktory ma ze wszystkim problem. Skad wiesz czy typ sie nie wprowadzil pol roku temu i urzadza sie ma do tego pelne prawo. A to ze u ciebie mozna do 17 robic to co ma do
  • Odpowiedz
a skad kurna wiesz ze nie ma pozwolenia?


@TurkusowyRisso: A skąd wiesz że ma? Fakt, założyłem że gość robi bez zgody i poza godzinami, na które zezwala regulamin, ale powiedzmy sobie szczerze, ile osób ma po prostu wywalone na regulamin spółdzielni?

Skad wiesz czy typ sie nie wprowadzil pol roku temu i urzadza sie ma do tego pelne
  • Odpowiedz
@miken1200: Ale dzban xD a co jak ktos robi remont po swoich godzinach w pracy bo nie stać go na „fachowca” co i tak #!$%@? ale kase weźmie ? XD moja własność mój remont moja sprawa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@miken1200:

Jasno ci napisałem, że takie rzeczy reguluje spółdzielnia. Zresztą czemu o 20 niby można, a o 23 już nie?


To, że u ciebie w spółdzielni są jakieś regulacje, nie znaczy, że w całym kraju jest tak samo. A o 23 nie można, bo masz wpisane w kodeks wykroczeń, że cisza nocna obowiązuje 22-6 i zgodnie z tym kodeksem pisane są regulaminy ciszy nocnej w spółdzielniach. To, że u ciebie
  • Odpowiedz
@miken1200 ciekawa interpretacja. Tak czy inaczej popieram. Każde osiedle, spółdzielnia czy wspólnota ma swój regulamin. I faktycznie powinno być wyszczególnione w jakich godzinach można przeprowadzać remont.
  • Odpowiedz