Wpis z mikrobloga

@Joii: ooo nie wiedziałem że robili Judgement - ale faktycznie nie był za dobry skoro nawet oceny na gry online dają jej 7.7 co daje najniższą ocenę wszystkich gearsów, większość miała powyżej 8 pkt z wyjątkiem GoW4 która miała tylko nieznacznie wyższy wynik od Judgement bo 7.8
URRICA NUMBER ONE!!!!11! ( ͡° ͜ʖ ͡°) U nas, jak i chyba nigdzie indziej na świecie poza USA nie chwycił ten amerykanki do bólu klimat.


@czlowiek1988: Gears to pół biedy... a odpal HALO - świat, w którym jeden amerykański super żołnierz wygrywa wszystkie bitwy, walki i ratuje świat 3534 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Asterling: Gram od 1 części i ogromne zmiany. Zarówno w mechanice jak i ogólnie trybów gry itd. Całkiem inaczej wygląda kampania teraz gdzie masz zadania dodatkowe czego nie było jak i akt 2 i 3 z otwartym światem. W dodatku wprowadzenie Jack i małe elementy RPG,bo można go rozwijać. W multi w Hordzie wprowadzono opcje kupowania różnych sprzętów obronnych czego nie było w 1 i 2. Sam PVP też oferuję o
@Asterling: ja Ci wypisałem jakie zmiany wprowadziła seria od 1. Pomijam już,że gra działa w 60fps na one x w każdym trybie w dynamicznym 4k. Wcześniej w 30 fps ta seria śmigała. Nie wiem co Ty byś chciał by wprowadzili innego może opowiesz?