Wpis z mikrobloga

#!$%@? studiować na zadupiu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na bank firmy by oszczędziły, bo ludzie z małych wiosek jak ja nie mają dużych oczekiwań finansowych, a też się chcą rozwijać
  • Odpowiedz
@SharpEdges: w mojej aktualnej firmie jest zdalny junior i jest to dramat straszny. Nie wiem z jakiej paki go zatrudniono, ale wytłumaczyć cos takiemu przez slacka to męczarnia i przeraźliwa strata czasu.
  • Odpowiedz
@SharpEdges: Jak nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) mi się udało znaleźć pierwszą pracę jako junior w 2017. Szukałem około trzech miesięcy

#!$%@? studiować na zadupiu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na bank firmy by oszczędziły, bo ludzie z małych wiosek jak ja nie mają dużych oczekiwań finansowych, a też się chcą rozwijać

Konkurowanie ceną to najgorsze co możesz zrobić
  • Odpowiedz
@SharpEdges:

ludzie z małych wiosek jak ja nie mają dużych oczekiwań finansowych, a też się chcą rozwijać


Takie oszczędzanie na programistach zazwyczaj kończy się bardzo źle. Pare razy przejmowaliśmy firmy co chciały wcześniej robić za pół darmo w Bangalore czy innych Mumbajach
  • Odpowiedz
@SharpEdges: Praca z juniorem który pracuje zdalnie to #!$%@? nie robota. Miałem takiego w projekcie, ta sama firma ale gość siedział w innej lokacji. Tłumaczenie wszystkiego trwa nieporównywalnie dłużej. Z seniorami ustala się tylko ogólne założenia implementacji, juniorom trzeba tłumaczyć nie tylko co ale i jak mają zrobić.
  • Odpowiedz