Wpis z mikrobloga

Mireczki z #rzeszow , znajdę gdzieś firmę, która przetransportowałaby mi przyczepką albo busem duże części samochodowe (silnik) w promieniu 10-15 km od Rzeszowa? Coś w miarę rozsądnego cenowo.

Okazało się, że kurier nie wozi takich części i nie mam jak odebrać z magazynu :(
  • 15
@IdzDoAptekiPoLeki właśnie jest z tym problem, FedEx na przykład okazał się nie transportować takich rzeczy i dlatego u nich mi utknął sprzęt na magazynie :(

@dzieju41 właśnie taki jest pomysł, tylko fajnie by było mieć jakąś polecaną firmę, z której bym to mógł wziąć za jakieś rozsądne hajsy, żeby nie wybulić za transport więcej niż to wszystko warte
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pangia: mowisz, że prawie zadna kurierska firma tego nie wozi a to nie prawda. Oni transportuja takie rzeczy, tylko maja od tego innych kurierow i ich na co dzień się nie widzi, ale oni istnieją ;D Można ich zamowic jak tego od listów, tylko trzeba zaznaczyć, że chce się takiego od palet.
@IdzDoAptekiPoLeki: Wybacz, założyłem z góry, że należysz do większości myślącej, że kurier to ładuje sobie na busa dziesięć takich silników i za darmo wnosi je ludziom do mieszkań na siódmym piętrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)