Wpis z mikrobloga

Siema :)

Mam problem z grą na PS3.

Chodzi dokładniej o GTA V, chociaż to mało istotne :p

Problem polega na tym, że pies delikatnie ugryzł płytkę na krawędzi tworząc nierówność na powierzchni.

Teraz gdy wkładam płytkę do napędu to niby ją czyta, niby mogę ją uruchomić ale gdy próbuję to zrobić to efekt jest taki, że na TV robi się czarno i słychać jak PS próbuje coś tam mielić ale bez skutku.

Wydaje mi się, że to chyba tylko kwestia zainstalowania tej gry, jak już by była to do samego włączenia taka płytka by wystarczyła. Z tego co wiem na XBox można pobrać grę ze sklepu i uruchomić ją przy pomocy płytki, czy na PS3 też jest jakaś możliwość?

Model mojej konsoli to CECH-2504B a DATE CODE to 0D

#playstation #playstation3 #ps3 #konsole
  • 3
@AmaRenia: w przypadku gta v, mimo instalacji, część danych jest i tak czytana na bieżąco z płyty. Zmniejsza to pop-up doczytywanych obiektów który jest bardziej zauważalny w cyfrowej wersji czytanej w całości z dysku.

Nie ma opcji dla płytowej wersji by zainstalować wszystko. Może cfw to umożliwia (nie znam się na tym), ale wtedy będziesz miał te same problemy co w cyfrowej wersji.
MisPluszowyZWadaWymowy - @AmaRenia: w przypadku gta v, mimo instalacji, część danych ...