Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sanay: coś cicho od paru miesięcy o nim chyba podzielił losy takich samych atencjuszy typu Darek magical ..fame na 5 minut a potem mało kto już pamięta . albo poprostu przymknęli gdzieś psychicznego grubasa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Papa_smerfik01: nie pruje się.. cos źle napisałem ? atencjuszem jesteś TO FAKT ..zdrowy na umyśle to ty też nie jesteś akcje typu sikanie komuś do samochodu ..atakowanie ludzi i tym podobne nie są normalne..powinni cię przymknąć bo jesteś nieobliczalnym debilem sorry ale taka prawda .
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Papa_smerfik01: gówno masz nie twarz .
nikt ciebie tutaj raczej nie szanuje tylko podś#!$%@?ą jaki debil z ciebie .. i sam siedzisz na pato tagach więc też się tym interesujesz Hipokryto. i nie nazywaj mnie dzieckiem ulańcu skoro sam masz może z 19 lat a mentalnie jesteś głupi jak but .. ciesz się lepiej wolnością bo już nie długo cię znów przymkną za takie głupoty co ty odwalasz .. a narazie
  • Odpowiedz
@RazerGRXX: Myślisz że ja wnikam czy mnie ktoś tu szanuje czy nie? To chyba są twoje priorytety 13 latka... Respekt na #patostreamy a wchodzę se na ten tag bo mi humor poprawia czasami i niektórzy tu nawet potrafią coś mądrego napisać napewno nie ty zresztą nie ma co się kłucic z internetowym Downem co myśli że jest anonimowy i może każdemu pocisnac .. Śmiechu warte
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Papa_smerfik01: pewno nikt nigdzie ciebie nie szanuje bo niby za co.? Brak kultury i wychowania udajesz kozaka startujesz do słabszych a jesteś na strzała .. ulańcu masz 19 lat jesteś niedorozwinięty masz ADHD i ty komuś zarzucasz że jest dzieckiem hahaha .. ja wchodzę na patostreamy bo lubię po ciężkim dniu pracy się pośmiać z takich kasztanów jak ty co w Internecie pośmiewisko z siebie robią ja się do tego przyznaje
  • Odpowiedz
@RazerGRXX: no właśnie żeby nie takie kasztany jak ja to byś nie miał co robić w życiu po robocie pukał byś w jajo i szedł grzecznie spać powinieneś mnie po nogach całować że dostarczamy ci rozrywkę. A po drugie co ty omnie wiesz nie mam 19 lat tylko 23 i skąd wiesz co robię w życiu czy pracuje czy nie pracuje #!$%@? wiesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Papa_smerfik01: sam siedzisz na pato tagach wszystko obserwujesz na bieżąco wiem też że oglądałeś długo magicala i sam pewno robisz tak jak to napisałeś do mnie więc utkaj dziurę i nie zarzucaj czegoś mi co robisz sam Hipokryto .bo ja przynajmniej nie klamie że śledzę patostreamy a ty Tak .a jaką ty rozrywkę zapewniasz ? narazie jedynie robisz z siebie pajaca.. zasłynęłeś tym że dawno temu byłeś w jeden wieczór u
  • Odpowiedz
@Papa_smerfik01: ty gosciu jestes pato-psychol z jakims syndromem sierocym.Nie akceptujesz odrzucenia i kozaka udajesz tylko przy gosciach o ktorych wiesz ze sa slabi.Tak sobie wlasna niska samoocene poprawiasz.Tak naprawde jestes gogusiiem i pewnie sam o tym wiesz.Ogarnij sie.nikt ciebie tu nie szanuje i nie uwarza za kozaka.jestes posmiewiskiem tagu.Ludzie chca tylko zobaczyc od ciebie patologiczne dymy i glupote by poczuc sie lepiej.
PS Jestes atencjuszem i pewnie myslales o jakis regularnych
  • Odpowiedz