Wpis z mikrobloga

@kodiwpigulce_pl: odpisał jednak na wiadomość, wysłał maila do PayPal (ten sam co tu się przewija), przelałem pieniądze paypalem i po 1minucie odpisał, że dziękuje za hajs i konto doładowane. Rzeczywiście odrazu miałem środki na koncie i wykupiłem pakiet.

Za godzinkę robię testy, to się pochwalę jak u mnie to chodzi, w porównaniu z plusx i strims... :)

Dziekuje za odpowiedź
@kodiwpigulce_pl: jakość obrazu bdb, ale zdarzają się ścinki, pokazuje na środku ekranu kółeczko, pomieli sekundę albo dwie i leci dalej.

Którego serwera używasz? Cloud2?

1. Apple HLS playlist:
2 Non-Apple devices (+ VLC & multilingual streaming) playlist:
3. MPEG-TS (M2TS) playlist:
4. Outdated HLS playlist:

Playlistę która powinnienem wgrać, w przypadku androidTv miBox i perfect player? Bo lista nr 2 nie ruszyła, wgrałem 3 i idzie... :)
@kodiwpigulce_pl: średnio? Z plusx i strims chodziło okej. ;) Więc niewiem czy średnio.

Chyba bym powiedział, że to przypadłość tego dawcy, bo kanały też wolno się zmieniają (wolniej niż w strims), ale to można przeżyć. Szkoda, że to buforowanie jedynie wskakuje co jakiś czas.

Dzięki za odpowiedź, skończy się mecz, to spróbuję się pobawić tymi listami.

Ps. To co budżetowego dziś jest polecane do odtwarzania IPTV?
@ravau: no średnio ze względu na wifi oraz małej ilości ramu i raczej leciwego procesora w połączeniu z Androidem nie ma to szału.

Ja praktycznie nie używam androida rylko CoreELEC na boxie z prockiem s912 i 2GB ramu i drugiego budżetowego boxa z prockiem s905x2 i 2/4GB ramu. Chodzi to o niebo lepiej z tym, ze nie ma możliwości odpalenia Netflixa w wyższej rozdzielczości nóż 720p, którego już nie używam bo
@kodiwpigulce_pl: MECOOL M8S PRO L Smart TV Box Android 7.1 Amlogic S912 / 3gb ram
https://s.click.aliexpress.com/e/5mzTwrAg

MECOOL KM9 PRO Android 9.0 TV Box 4G DDR4 32G 64G ROM Android 9.0
https://s.click.aliexpress.com/e/MoJNLvkk

Zmieniłem chromecasta na miboxa, często coś z telefonu leci na tv, czy Spotify / YouTube...
Niewiem jak alternatywne miracast by się sprawdziło.

Rozumiem, że oba boxy które podałem powyżej, technicznie zjedzą mi boxa i dają gwarancję że taka iptv musi