Wpis z mikrobloga

@kRz222 nie masz racji. Ja mam konsolę i zawsze szperam w opcjach sporo czasu zanim włączę grę, więc to nie domena PCtowców.

@drzuo biedak to chyba złe określenie na konsolowca skoro gry są 2, 3 razy droższe i nie daniach się spiracić jak na PC ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@lvme jakoś ceny w sklepie tydzień temu mówiły co innego, a co do piractwa to ci się tak tylko wydaje ((oo)) to, że ty nie ściągasz tyłu gier spiraconych to nie znaczy, że inni tego nie robią. Moi znajomi to jakieś pół na pół konsolowca i pecetowcy. Wiesz ilu z nich kupuje gry na PC? Jeden, dokładnie jeden.
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: A co mnie obchodzą twoi znajomi? Prawda jest taka że się nie opłaca piracić gier w dzisiejszych czasach bo bez dostępu do multi za dużo tracisz. Chyba że ktoś gra tylko w same single player w te to by mi się nawet za darmo nie chciało grać. Jak już muszę obczaić coś koniecznie to kupuję po czasie za śmieszne kwoty np. Tomb Raidera ze wszystkimi DLC itd. za 40zł.
  • Odpowiedz
Prawda jest taka

Nie prawda, jedynie twoje zdanie

A co mnie obchodzą twoi znajomi?

Ee, tylko podałem ich jako przykład. Zapiekła cię d--a piwniczku, że mam znajomych?

W sumie niepotrzebnie z tobą gadam fanboyu pisi mazter rejz¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kRz222 mam w domu ze dwa PC zdatne do grania w większość nowych gier, Xone i Ps4 (z tych głównych ofkors), i powiem szczerze że na kompie gram tylko w h3, w chuju mam grafikę i fpsy skoro xbox jest najwygodniejszy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kRz222: A wiesz że w opcjach się zmienia takie gówna jak podpowiedzi, jakieś g---o dodatki czy np. podbija grafikę na lepszą bo twoja "najnowsza high end konsola" nie przebije wydajnością mojego klocka z 2012 roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kRz222: bo jak sie czlowiek zna to nie idzie jak sekretarka next next i av zainstalowany oraz nowy firefox w deamonie do iso.

Ja na ps4 dawno odkrylem ze w Infamous w 720p to 60fps zas w fullhd i tylko 30. Lepiej mi sie gralo w 60, a pomyslalem, sprawdze, moze jak i na pc rozdzialka wplynie na wydajnosc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kRz222: ej ja na konsoli też w pierwszej kolejności zaglądam do opcji () Co prawda wyłączenie wibracji i włączenie napisów ale na jedno wychodzi :-)
  • Odpowiedz
@drzuo: swoją drogą zastanawiałem się zawsze, czy jest w ogóle jakiś sposób na odblokowanie funkcji "Options" w grach przeznaczonych na konsole? Czy te ustawienia są z góry narzucone w jakiś sposób w pliku wykonywalnym gry? Bo gdyby było inaczej to pewnie w kodzie źródłowym są linijki odpowiedzialne za ustawienia m.in graficzne i inne, które dostępne są dla PC ale nie dla konsolowców.
  • Odpowiedz