Wpis z mikrobloga

  • 86
Jeśli ktoś wierzył w projekt #polskafairplay i uważał, że #gwiazdowski powinien był startować w tych wyborach, to niech wie, że #bezpartyjni samorządowcy (w tym również #fdr Jakubiaka.) nie będą mieli list ogólnokrajowych. Tak PiS udupił terminami słabsze komitety.

Jedynym gwarantem wolnościowym jest partia #korwin, która w koalicji z #rn i #korona (Szczęść Boże), jako #konfederacja ma potencjał polityczny, aby zmienić obecną sytuację polityczną. #polityka
  • 135
  • Odpowiedz
@ciemnienie: Gwiazdowski nie miał szans na nic z takim programem. Zobaczymy co Korwin pokaże w kampanii i czy pojawi się to słynne 100 projektów ustaw Mentzena, bo szuria faktycznie działa tam prężnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 11
@ciemnienie Godek nie jest w partii KORWiN, ani nawet w Konfederacji. Zamiast pisać te lewackie bzdury, zajrzyj w program partii KORWiN.

Braun życzyłby ci Szczęść Boże.
  • Odpowiedz
@Volki: właśnie, ja sobie nie życzę "szczęść boże" w laickim państwie i tu jest problem. Godkowa była z nimi w koalicji do UE, myślisz że gdyby doszli do władzy w PL to by się nagle obok nie zmaterializowała? To jest chora kobieta.
  • Odpowiedz
@Volki: ja nie jestem i mówię to jako kobieta. Nam tu potrzeba dobrego pomysłu na ratowanie gospodarki, pozycji międzynarodowej, radzenia sobie ze zmianami klimatycznymi etc. + całkowitego liberalizmu światopoglądowego (póki nie zabiera on wolności innym ludziom). Korwin niech już idzie odpocząć na emeryturę.
  • Odpowiedz