Wpis z mikrobloga

Dlaczego #konfederacja w #poznan wystawiła na swoich listach na jedynkę jakiegoś 20 letniego Oskarka który jedyne czym się może pochwalić to 100 widzów na strimie Fortnite. Poznań dla nich to tak #!$%@? okręg że dali kogokolwiek?
Ziomek pewnie masz tu konto to napisz coś o sobie chyba że studia z stosunków międzynarodowych to już wszystko co jesteś wart.

To już mogli wybrać adbustera albo tego mądrego scifuna.
#wybory #polityka
trejn - Dlaczego #konfederacja w #poznan wystawiła na swoich listach na jedynkę jakie...

źródło: comment_AI4Og55wFcoQfOMgA7myVifYCtokmwMV.jpg

Pobierz
  • 14
@Volki: Obawiam się że Jedynka to coś więcej niż nagroda za posłuszeństwo. Na dodatek w tak dużym okręgu jak Poznań. Właśnie w takich miejscach powinni dawać osoby rozpoznawalne - chociaż dla tych którzy interesują się politykom. Konfederacji nie brakuje charakternych postaci - a takie mogą też nakłonić mniej zdecydowanych do zagłosowania gdy zobaczą np takiego Liroya na liście jak w wyborach EU.

@Rabke: Oczywiście, idealnym przykładem jest dla mnie Mentzen
@Volki: Mamy XXI wiek, internet, media społecznościowe. Oskarek jest młody ogarnięty w tych tematach. Założenie kanału/bloga czegokolwiek żeby przyszły wyborca mógł go poznać jest masa. A tutaj po wpisaniu jego nazwiska CISZA. W takim przypadku jest to o tyle ważne że ma dopiero 20 pare lat i zero osiągnięć osobistych w jakiejkolwiek dziedzinie, skoro bawi sie polityke to raczej długofalowo więc tym bardziej budowa swojego nazwiska jest istotna. Czuje sie jakbym
wolę takiego oskarka niż kolejnego stare dziada z prlu


@Rabke: Problem jest w tym, że w codziennej pracy Sejmu taki dziad z prlu jest ogarnięty i czuje się jak ryba w wodzie. Widać to było w programach Młodzież Kontra gdy korwiniści próbowali zagiąć starych komuchów z SLD podczas gdy tamci (słusznie) odpowiadali, że korwiniści np. nie znają różnicy między CIT i PIT, a ich wiedza o ekonomii jest płytka. Nie jestem
@trejn: Poznań ma tylko 10 mandatów więc to jest jeden z mniejszych okręgów. Taki Lublin ma 15. Ja wiem że ludzie są idiotami i jakby mieli wybór głosować na nieznanego profesora ekonomii a Zenka Martyniuka to wybrali by Zenka. Mierzejewski może jest młody ale to człowiek zaangażowany w stowarzyszenia wolnościowe takie jak Koliber. Myślę że skoro w tak młodym wieku jest już prezesem regionalnych struktur to tylko dobrze o nim świadczy.
@nosmis: @Volki: zawód działacz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak tacy ludzie mają ciągnąć wynik, to tylko źle świadczy o Konfederacji. Potrzeba kogoś minimalnie rozpoznawalnego i z jakimś doświadczeniem oraz sukcesami w innych dziedzinach, znajomościami, kto potem będzie chciał się jakimś konkretnym obszarem zajmować i będzie to działanie realne. Tylko jako organizacja trzeba mieć im coś do zaoferowania. Tak młodzi ludzie, owszem potrafią robić fajne rzeczy, ale
@HansLanda88:_

W ogóle co to #!$%@? za pomysł z braniem ludzi jak leci? Antyszczepionkowcy?


To akurat wina głupiego narodu i wykopków którzy piszą

NA KORIWNA LOL JAKI SZUR SZURALICJA


Nie wiem czy tacy ludzie głosują potem na PIS czy w ogóle nie idą do wyborów.
Zdaje sobie sprawę że to w dużej mierze trolle jednej z wyższych organizacji. Ale z tego co wiem jak Korwin by wszedł do sejmu to wrota