Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#telefony #smartfon #play #kiciochpyta

Mirkowie, jak mocno brandowane są smartfony w Play?
Mam możliwość kupna używanego ale praktycznie świeżutkiego samsunga (wysoki model) ale od dawna nie brałem telefonów od operatora tylko na wolnym rynku a cena jest atrakcyjna i kusi.
Niby czytałem, że Play branduje ale ktoś tam pisze, że ma tylko tapetę od nich, inny pisze, że ma w czorta nieusuwalnych apek.
Jak to jest naprawdę?
  • 12
@kopszmercen Mam s10 + z play, fabrycznie jest tylko jeden folder z ich apkami, poza tym tylko animacja przy wlacz wylacz jest podmieniona. Tapeta jest fabryczna samsunga.
Wlasnie sprawdzilem to da sie te appki odinstalowac, ale pewnie gdzies to w pamieci bedzie zalegalo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ciężko mi uwierzyć w atrakcyjną cenę telefonu od operatora, bo, zazwyczaj się przeplaca 1,5/2 razy

@Paterr_S: ja też nigdy nie wierzę w okazje. Telefon wzięty niby na przedłużenie umowy, wartość nowego w sklepach ponad 3 tys. zł a do wzięcia jest za mniej niż połowę a stan niby a nowy.
Rozum mówi, żeby nie tykać ale wewnętrzny janusz się buntuje.
@wykoppp: @hpiotrekh: @OstrzeHalabardy: @archi3: @Sekul: dziękuję mirkowie za odpowiedzi. Wahałem się bo w głowie czerwona lampka świeciła a teraz zerkam i ogłoszenia już nie ma a na maila dostałem wiadomość od olx:
"Drogi Użytkowniku / Użytkowniczko,
Niedawno odpowiedziałeś (-aś) na ogłoszenie Samsung galaxy note 9 swietny stan (553481883)
Ogłoszenie to zostało uznane przez nas lub naszych Użytkowników za nieprawdziwe. Radzimy nie zawierać z tym Użytkownikiem jakichkolwiek transakcji