Wpis z mikrobloga

@skustra: i7 ma fizycznie więcej rdzeniufff, obydwa są #!$%@? U - energooszczedne Wiec to pewnie jakis lapek z dedykowana grafika wiec ta w i7 bedzie lepsza. To też w procku masz CPU i GPU, zatem patrz gdzie lepsze. A jak masz oddzielną grafikę, to nie dawaj jej procesora z U bo lipa, skoro moc masz w GPU to i procek niech bedzie przyzwoity dlatego coś z H na końcu, ew. K
@skustra: HP nie wiem jak teraz, ale kiedyś za czasów Compaq i chwilę po z serią NC potem Elite było spoko, wszystkie inne Envy, NW to kiła. Ale może coś się zmieniło.

To co pokazałeś, to lapek dla kobiety albo kogoś kto mobilnie pracuje w niewymagających apkach.
Nie wiem po co komu 32GB ramu w i5 i na integrze.
@MarcinOrlowski: gdzie na przykład? W czym na przykład? Chcesz renderować na 32GB czy tworzyć wektory, rastry na integrze?
16GB na 8700K + 1080GTX i 970evo przy mega pracy to jest może 70% max zakochanego ramu. To gdzie przy takim configu 32GB. To jest marketingowy, przepłacony z portfela klienta chwyt.
@skustra mam 8250u I do tego 20gb ramu i jest gitarka jeśli chodzi o programowanie, do tego szybki SSD i jakakolwiek dedykowana grafa, żeby procek to był tylko procek i na kilka lat wystarczy