Wpis z mikrobloga

@ECMAlover: mam sam martwy korzrń.
@mankoot: 3,5 - 4 tys?
@Mirkowy_Annon: tak, ale w internecie masz w temacie straszny bałagan dużo stronek reklamowych, podawanie nie pełnych kosztów (bez uwzględnienia kontroli, szwów, czy np. cena za sam implant bez koronki etc.)

Jeśli z Łodzi okolic ma ktoś kogoś wartego polecenia chętnie posłucham.
  • Odpowiedz
@Radus 1600 PLN łącznie za 3/4 wizyty. Plus łącznie jakieś 80 PLN za zdjęcia. Ząb jak naturalny (dobierają idealnie kolor i kształt). Nie pamiętam tylko czy odlew szczęki był płatny dodatkowo, ale jeśli tak to grosze. Mogę poszukać nazwy zakładu, bo noe pamiętam w tej chwili
  • Odpowiedz
@Prozdrowotny się tam na szczegółach nie znam, ale na pewno na śrubie i wygląda naturalnie. Wszystko na znieczuleniu, wizyty po jakieś 30min :) Tyle dałem :) zaraz poszukam tych dentystek.
  • Odpowiedz
@Prozdrowotny no osobiście bym nie ryzykował. To delikatna sprawa jednak a jak źle dobierzesz i zacznie się paprać, to możesz i inne zęby spieprzyć przy okazji. No ale nie jestem dentystą :)
  • Odpowiedz
@ECMAlover: coś tanio i szybko to brzmi, a właśnie z olidentem rozmawiałem :D Ale że korzeń miałeś wyrywany wstawiany implant, gojonie, potem koronka na to? Chyba że kwestia zeba bo ja mam 5tke do roboty
  • Odpowiedz
@Radus wkręcili w stary korzeń, tylko coś tam przy nim najpierw grzebali. Szybko, bo się dogadałem. Kursują między dwoma zakładami. Na niskiej i widew wschód :) i fakt, tanio. Szykowałem się na 4k :P Ale zdecydowanie mogę polecić. Pełna profeska :)
  • Odpowiedz
@Radus tak jak tutaj mówią, mniej więcej 4-5 tysi wydaje mi się średnią ceną.

@Prozdrowotny No kupisz, a potem nikt Ci tego nie wkręci bo gabinet albo pracownia protetyczna do której wysyłają prace, robią na innym systemie i nara. Nie mówiąc już o dobraniu rozmiaru itd. Kupowanie takich rzeczy przez laików źle się kończy, to nie takie proste jak zaniesienie części samochodowych do mechanika, który je zamontuje.

@ECMAlover to możliwe że nie
  • Odpowiedz
@Prozdrowotny Ok, spoko, więc nie jesteś aż taka wariatka jak się wystraszyłem ;D w takim razie wybacz.

Ale tak naprawdę nie jesteś w stanie do końca zrobić takiego kosztorysu. Jestem technikiem więc nie zajmuje się częścią gabinetowa, do mnie należy już późniejsze wykonanie protezy zęba na podstawie wycisków. Akurat nie zajmuje się koronami na implantach więc nie wiem jakich dokładnie materiałów i elementów się używa przy tej pracy. Tzn mniej więcej kojarzę,
  • Odpowiedz