Wpis z mikrobloga

@SecretOfTheSteel: Jedna z lepszych karcianek turniejowych obecnie na rynku. Na początku bardzo liczyłem na ten tytuł, ale pomimo tego, że dobrze się gra, to jakoś się po prostu nie wciągnąłem. Chyba jednak brakuje mi nieco budowania talii, chociaż pomysł unikatowych decków uważam za bardzo dobry.
Na początku bardzo liczyłem na ten tytuł, ale pomimo tego, że dobrze się gra, to jakoś się po prostu nie wciągnąłem.


@Jednobrewy: dokładnie tak. Coś w tej grze jest nie teges. Naciągany klimat, nazwy kart z jakiegoś porypanego generatora. Gra reklamowana jako prosta ale jak kupisz to odsyła do pełnej instrukcji. Oczywiście pełno sprzeczności w instrukcji, robią się jakieś pętle w rozgrywce. Obowiązkowy FAQ ... To nie wygląda dobrze. Kupiłem, rozczarowałem
@SecretOfTheSteel: prawdopodobnie nie. Na świecie jest ponad 7 miliardów ludzi, więc znajdzie się pewnie ktoś o podobnym poglądzie ; >
Ja gram kilka miesięcy i wciągnąłem się całkiem mocno.
@SecretOfTheSteel: To zależy czego szukasz. Akurat co do klimatu nie mogę powiedzieć złego słowa. Każda frakcja jest inna i ma swoją specyfikę. I autorzy się tego trzymają, to jest fajne. Oczywiście to wciąż gra pt. kto trafi na lepszy deck. Z drugiej jednak strony przychodzisz na turniej, wydajesz 30 złotych na decka i możesz grać. Trafiają się mega słabe talie, trafią się mega dobre, ale większość powiedziałbym jest w miarę dobrze
@SecretOfTheSteel: To zależy czego szukasz.


@AvantaR: no właśnie na pewno nie tego. Dawno żadna gra mnie tak nie rozczarowała a już najbardziej dwie niejasne instrukcje + FAQ do nich. Na tak prostą mechanikę nie powinno być żadnych niejasności. Wymieniłem na Boss Monster i nie żałuję.
Co do Boss Monster to jednak inna liga zupełnie.


@AvantaR: no właśnie pewnie dlatego mi się spodobała. Co ciekawe Hero Realms też mnie nie zachwyciło z powodu "ciułania punkcików" które jest celem gdy. Na szczęście zanim zdecydowałem się za zakup :)