Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tl;dr
Ruchanie tinderek > ruchanie roksy

Śmieszy mnie jak ktoś mówi, że ruchanie div na roksie jest lepsze niż sex z tinderkami.

Już wam z autopsji tłumacze róznice.

Na roksie
a)minusy
- zawsze musisz w gumce
- dotknąc jej pusi nie mozesz bo sie boi że cos kombinujesz
- nie pociagniesz ją za włosy
- nie poddusisz takiej, bo ryzyko że alfons zza ściany wpadnie
b)plusy
+100% szansa na sex

Tinderki:
a) minusy
- długo nie raz trzeba poszukać - kwestia szczęścia
b) plusy
+ jak juz znajdziesz jakas na sex to na 90% sa to dziewczyny co lubią hardkor - podduszanie, spust na twarz, ciagniecie za włosy - ustalacie razem granice i jesy fajnie
+młodsze pusie i mniej przejechane
+większa szansa na sex bez gumki - duzo dziewczyn ma albo wkladki albo tabsy bierze i nawet pozwalają kończyć w sobie

Jestem7/10 i czasami musze długoo szukac a czaswm sie trafialo ze mialen kilka pod rząd i ciężko było ustalic kiedy z którą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #sex #roksa #wygryw #przegryw #divy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 12
ŚmiecLudzki: IMO porównanie z dupy, żeby mieć seks z taką tinderowa, to trzeba jej sie w jakiś sposób spodobać, podobnie jak w przypadku laski spotkanej w klubie, oazie czy gdziekolwiek. A roksa to zwykła wymiana handlowa-płacę za usługę i nie obchodzi mnie, czy jej nie pasuje moja morda czy np. mój wzrost. A takie rzeczy jak ciaganie za włosy itd tez mozna mieć, kwestia budżetu i divy. Zresztą jak ma się
ZakochanaObywatelka: >Spierdoks na Tinderze
0 lub kilka lajków na tydzień albo i jeszcze rzadziej, jak napisze wiadomość pierwszy to kontakt się urywa, trudności z utrzymaniem kontaktu

Spierdoks na Roksie

Kilkadziesiąt ofert w regionie od zaraz, możliwość reasearchu, jak chce może wybrać GFE albo masaż co jest bardzo dobrą opcją dla takich ludzi

dziękuję dobranoc

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua