Wpis z mikrobloga

PiS nie wygrał tylko dlatego, że dał 500zł. To by nie przeszło, w tamtym czasie zadziałała propaganda. Już na 2 lata przed wyborami, z ówczesną opozycją coś się stało. Krzyczeli o złodziejach, złodziejstwie, oszustach. Cała ta retoryka była dość agresywna, a żywili się taśmami "prawdy", gdy wreszcie do zaskoczonych Polaków dotarło, że ich polityczni idole to zwyczajne chamy. Polityka w demokracji to syf. Pamiętam opuszczanie sali, protesty podczas głosowań, chamskie darcie ryja i wrzaski "hańba", gdy spokojny Donald Tusk, delikatnym tonem próbował łagodzić ten #!$%@?. Całą kampanię wypracowali na nienawiści i chamstwie
... co się Polakom spodobało! Wreszcie ktoś znalazł mitycznego złodzieja, któremu można #!$%@?ć, zabrać mu lub wsadzić do więzienia. W ramach wyrównania tej wielkiej krzywdy, jaką jest nierówność społeczna. Wreszcie przyszedł ktoś, kto chce dać (i to konkretnie), bo się #!$%@? należy jaśnie panu robolowi.

Dlatego PiS wygrał, bo Polacy są w większości niewykształceni i zachowują się roszczeniowo. #!$%@?ą się chamstwem, zawiścią, wrogością do samych siebie, zazdrością i mściwością na każdym, kto ma od nich lepiej.

Tymczasem, nikt do pierdla nie trafił, a karawana jedzenie dalej. Wymyślani są coraz to nowi wrogowie, lekarze, nauczyciele, przedsiębiorcy, a teraz homosie. Przyjdzie też pora na ukraińców i cyklistów. Trzeba w końcu komuś #!$%@?ć, tak po polsku :D

#pis #dobrazmiana #polityka #polska
  • 12
@prohackuser mówienie o tym czymś poważnie jest niemożliwe.
Polscy nie są w większości roszczeniowo, ani niewykształceni, ani chamscy, ani nienawistni.
Są biedni. Zwyczajnie. Finansowo.
To samo dotyczy całego bloku wschodniego, Czech, Rumunii, Węgier, Słowacji...zwyczajnie dosięgła nas globalizacja. Nic poza tym. Rządzący mają zwyczajnie szczęście.
@prohackuser może trochę, pośrednio.
Bieda finansowa nie zależy tylko od nas samych.
Nie wiem czy pamiętasz to co zrobiło nam SLD dziką reprywatyzacją...25% bezrobocie. Jak ludzie mieli być normalni jak biznes nie ma konkurencji?
@prohackuser nie wina SLD?
Sprzedaż 1500 zakładow za 1/10 EBITDA?
A może ktoś się dowie o kontrakcie na autostradę A4? A może TPSA? Może rezygnacja z dnia na dzień z kontaktu budowy okrętów? Może sprzedaż ZEWu w Racibórzu za pół-darmo bo w ciągu roku zakład został doprowadzony do ruiny?
@prohackuser: a myślałem, że znaczacy udział w tym miał PAD, który jeszcze w styczniu 2015 miał lekko ponad 20 pp. a Komorowski lekko ponad 60 pp. Nastepnie to agresywne zachowania rzadzacych (PO) i liczne (niewyksztalceni, chamscy, roszczeniowi) ich wpadki. No ale cóż, narracje buduje narrator, a to Twój post. To jest Twoje dzielenie, szczucie, tworzenie nienawiści. Jedyny sens Twojego wywodu mogę dojrzeć w ukrytej propagandzie na rzecz homoseksualistów (niezła puenta). https://www.youtube.com/watch?v=EsPeG4PVkAg
@prohackuser Ruscy. Kto jest tu dłużej ten pamięta jak się pojawiały falami konta troli politycznych, aż im coś nawaliło bo postowali z własnego CMSa czy aplikacji i wielu im któregoś dnia zaczęło dodawać ciąg znaków na końcu komentarzy xD Sami ich nie widzieli więc dzień to trwało zanim załatali xD

PiS sam nie może uwierzyć do dziś ze tak im to z nieba spadło a Kaczyńskiego myślę że skręca wewnętrznie to że
@prohackuser: Pis wygrał bo:
- kłamał, bezczelnie kłamał i się tego nie bał, Smoleńsk, afery PO, przekręcanie słów przeciwników
- obrzydził politykę szaremu wyborcy do szczętu przy względnie dobrej gospodarce, więc średni wyborca został w domu bo nie miał ciśnienia żeby iść, a wybory zostały wygrane głosami zdecydowanych
- opozycja założyła że wygra choćby nie wiem co, Donek się zawinął i nie mamy lidera? żaden problem, wypłynęło troszkę nagrań jak bardzo