Wpis z mikrobloga

Witam i pozdrawiam wszystkich lewo, prawo, dolno i górnostronnych Mirków i Mirabelków we wpisie wolnym od ideologii wypoku.
Jest to przestrzeń myślowa dedykowana ludziom nie zgadzającym się z wykopową propagandą, która jest wciskana na siłę. Mianowicie mówię o tym zgrupowaniu Januszy, przegrywów, prawiczków, gimbusów, troche starszych, młodszych wykopiarzy, którzy ciągle każą patrzeć nam na rozprzestrzeniającą sie dewiację braku logicznego myślenia i nienawiści, która objawia się nabywaniem różnych przekonań, preferencji po wpisach innych użytkowników (szczególnie z idei prawicowych). No ja rozumiem, że każdy ma inne spojrzenie na politykę i inne pomysły na poprawę,naprawdę nie mam nic do prawicy(tej normalnej), ale większość osobników ideologii wypoku swojego wyboru dokonuje po memach z Korwinem. Koniec z ideologią wypoku!!! Koniec z dewiacją naszego społeczeństwa poprzez szerzenie nienawiści do innej grupy społecznej! Koniec z zaglądaniem komuś do łóżka! Koniec z uważaniem, że Mirek to nadczłowiek i każdy z odmiennym zdaniem idzie na odstrzał! Zmieńmy to, zacznijmy tolerować się nawzajem, a wszystko będzie piękniejsze.
Post na charakter prześmiewczy. Zostałem zainspirowany przez skrajnie prawicowego typa, który ogląda fora gejowskie żeby zniszczyć dewiacjeXDD jego posty wyglądają podobnie.
#bekazprawakow #bekazkatoli #bekaznarodowcow #kochajmysie #tolerancja #bekazewszystkich #skrajnosc
ahacojaturobie - Witam i pozdrawiam wszystkich lewo, prawo, dolno i górnostronnych Mi...

źródło: comment_DDFp9FFsWcPEDoxWgdIkaolsSthMmdgd.jpg

Pobierz
  • 2