Wpis z mikrobloga

Wlasnie widzialem jak pies sie zesral i dziewczyna z 25lat posprzatala po swoim psie co uwazam ze jest normalne a potem wytarla mu tylek xD wspolczuje ludziom ze biora te zwierzaki ktore zyja po 15lat zamiast juz dzieciaka robic ktory sra w pampera ok 3lata xD a potem robia dzieci po 30-35lat gdzie prawdopodbienstwo chorob wzrasta drastycznie i potem placz ze aborcja nielegalna xD Polska to nie zachod gdzie kobieta po miesiacu od urodzenia ma wracac do pracy, wiec naprawde nie rozumiem tej propagandy antydziecko xD jeszcze nasz kraj wspiera takie akcje jak produkcja dzieci. Ehh ludzie obudzcie sie i nie podcierajcie dup swoim kotkom i pieskom tylko uprawiajcie seks i bawcie sie ze swoimi dziecmi xD
#takaprawda #dzieci #pieseczkizprzypadku #psy #koty #koteczkizprzypadku #bekazlewactwa #neuropa
  • 48
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: wiesz, że zespół downa to nie jest jedyne schorzenie dzieci. Jest dużo więcej chorób które mogą być gorsze albo takie same jak zespół downa. 1 do 30 to jest mega duże prawdopodbieństwo, a doliczając do tego liczne choroby umysłowe/serca, czy innych narządów to powodzenia z oczekiwaniem na poród xD NAJLEPIEJ DO 40 xD a w tym czasie polecam podcierać do 40tki tyłek psów i kotów xD i wrzucać foteczki jaki
  • Odpowiedz
wiesz, że zespół downa to nie jest jedyne schorzenie dzieci. Jest dużo więcej chorób które mogą być gorsze albo takie same jak zespół downa. 1 do 30 to jest mega duże prawdopodbieństwo, a doliczając do tego liczne choroby umysłowe/serca


@obcx: ale widzisz, że odnosiłem się do twierdzenia o większości urodzeń?

Z z mojej własnej dupy, gdyż to sarkazm ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kult_cwaniaka: [pic rel]
6c6f67696e - > wiesz, że zespół downa to nie jest jedyne schorzenie dzieci. Jest dużo...

źródło: comment_0q6C0IC291NyEvGeFJmiwWoeQ99B1LXg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: Ale ja nie rozumiem o co chodzi? Gość pisze, że po 30 to już kurła tylko z przerażenia taka matka powinna drżeć, bo tak bardzo wzrasta ryzyko urodzenia chorego dziecka, co wydaje mi się przegięciem typowym dla nastolatka, dla którego magiczna 30 to już cholera wie jaka starość, gdy sam znam masę ludzi z roczników wyżu demograficznego z lat 80, których stara wydawała na świat po 30 (w tym mnie
  • Odpowiedz
  • 5
@obcx urodzenie dziecka kiedy nie jest się na to gotowym tez niesie ze sobą wiele ryzyka - depresja poporodowa, #!$%@? psychika matki i dziecka.

Ale czego się nie robi żeby być ROZSĄDNYM człowiekiem jak op a nie jakąś labamadziarą co podciera psu tyłek xD
  • Odpowiedz
@obcx ja właściwie nie rozumiem obydwu stron. Po co w ogóle komukolwiek jakiekolwiek zwierzę, a co gorsza gówniak xd zamiast sobie szczęśliwie iść przez życie to ludzie muszą sobie #!$%@?ć obowiązków i #!$%@?ć wycierać czy sprzątać czyjeś gówna xd zwierzę jeszcze jest głupie i nie rozumie swojego nieszczęścia, bo kto by chciał #!$%@? żyć zamknięty w jednym mieszkaniu przez całe życie i wychodzić tylko srać na 5 min dziennie. A dzieci i
  • Odpowiedz