Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asunez: Jest jeszcze zamknięta beta, ale można pobrać plik .APK z internetu, o dziwo wszystko jest po polsku. Nie działa mi chyba przez to, że smartfon nie obsługuje usługi Google AR..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pouty: mam tak samo. Apka ar core nie dla mojego modelu, wepchnięta na siłę dala taki sam efekt. A już zdążyłem się podjadać.... Jak znajdziesz rozwiązanie poza zakupem nowego telefonu to daj znać :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jack0wy: Ok, zrobiłem dokladnie to samo co Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyna nadzieja jest taka, że zanim gra wyjdzie z bety to Microsoft zrobi appkę działającą bez tego, bo np. pokemon go nie wymaga google AR, więc da się zrobić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pouty: no akurat world będzie wymagał ar i jest to całkiem zrozumiałe. Doczytałem że gra wymaga andka min 7.0 którego akurat mam, jednak wciąż nie działa... Cóż, to chyba przyspieszy moje podjęcie decyzji o zakupie nowego aparatu :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jack0wy: Ja mam Xiaomi a2 lite kupiony niecały rok temu z androidem 9... daruję sobie jak nikt się tym nie zajmie, dla jednej gry nie będę rocznego smartfona zmieniał ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pouty: uuu to faktycznie siara skoro masz 9... Ja się czaje na note 7, widziałem jakieś filmiki na YT z tego modelu, mam nadzieję że zadziała... o ile się w końcu zdecyduje :)
Edit: w oczekiwaniu zostaje nam zbieranie zasobów xD