Wpis z mikrobloga

Czy któryś z Mireczków kupuje tutaj #bitcoin dzięki aplikacji #revolut przykładowo na Coinbase lub podobne? Jeżeli tak to może przydałoby się zrobić jakiś tutorial w jaki sposób tego dokonać, a może już jest? Będę wdzięczny za informacje.
  • 11
  • Odpowiedz
@CoreOG: nie potrzeba tutoriala, sprawa jest zbyt prosta
z revo na coinbase przelejesz tylko przelewem zwykłym, ludzie piszą że w 2h przechodzi, i przeszedł w 4h
kartą z revo nie zasilisz coinbase
dodajesz konto z coinbase do revo i przelewasz
  • Odpowiedz
@CoreOG: jak masz konto na coinbase to zalogujesz się tez na coinbase pro, chodzi o to żeby brać dane do wpłaty z coinbase pro bo sa chyba inne numery kont do wpłaty

revo ogólnie kiepsko działa z giełdami, próbowałem tez na wirex to taki ale kantor gdzie kupisz krypto , tam przelewałem zwykłym przelewem z revo i trwało to 2 dni na innych giełdach nie próbowałem, generalnie zwykły przelew powinien przechodzić,
  • Odpowiedz
@CoreOG: wysyłałeś na coinbase pro? wysyłałeś z revo? na bitstampa też wysyłałeś z revo? rozumiem że zwykły przelew z revo nie kartą, jeśli tak do dobrze wiedzieć że na bitstampa da się też z revo wysłać bo akurat tego nie sprawdzałem
  • Odpowiedz
@plaisant: Tak. Wszystko robiłem poprzez Revolut. Najpierw doładowanie konta w samej aplikacji w EUR. W przypadku Bitstamp trzeba w tytule przelewu wpisać swój losowo wygenerowany kod, z tego co póki co zauważyłem to się nie zmienia. Kod wpisujesz w polu reference number podczas wysyłania pieniędzy i to wszystko. Nie wiedziałem, że to aż takie proste.
  • Odpowiedz
@CoreOG: i najważniejsze przechodzi szybko , teraz można wybierać z tych najbardziej atrakcyjnych giełd gdzie najkorzystniejszy kurs czy sprzedajemy czy kupujemy
  • Odpowiedz