Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 91
Shiny Hack jest ciągle rozwijany. Sprawdzamy stabilność na różnych wersjach androida i ios. Ostatnio losowo wybranych przeze mnie 15 szczęśliwców otrzymało szczegóły odnośnie programu i obecnie go testują. Jeśli Cię nie wybrałem to cierpliwości, stopniowo będę rozsyłał program większej ilości osób. Zdjęcie kolejnych łowów z ostatniej godzinki na zachętę (ʘʘ)

Jeszcze mały opis programu bo dostaję dużo pytań odnośnie jego działania.
Nakładka działa w tle, w przypadku gdy koło nas zrespi się pokemon shiny dostajemy powiadomienie push że właśnie zrespił się shiny, jego iv, cp. Nie musimy klikać na poksy by wiedzieć że jest to shiny, oszczędzamy w ten sposób trochę czasu.
#pokemongo
DPary - Shiny Hack jest ciągle rozwijany. Sprawdzamy stabilność na różnych wersjach a...

źródło: comment_eAKOPgQOAL3UvXic32hrVBYPy3Lwo0eB.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czelsiak: Pisałem wcześniej że działa bez flaja, sam nawet wyszedłem z buta pierwszy raz po 2 latach zagrać w poksy i śmiga tak samo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Packa: żadnego bota nie ma, tak jak pisałem wcześniej jest to nakładka która czyta to co zrespilo się i wysyła powiadomienie gdy zobaczy że zrespilo się shiny. Wystarczy zalogować się raz i można grać. Co do szczegółów to ich zdradzić nie mogę bo ciągle pracujemy nad aplikacją dlatego teraz potrzebni mi są użytkownicy androida i ios by sprawdzić działanie w różnych środowiskach.
  • Odpowiedz
@Packa mówiłem on jest w fazie testowej i nie iv w tym przypadku jest generowane przez hostowego bota
Podałem wyżej moduł umożliwiający to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Packa: Tak jak pisał @IgciuGD: nad ulepszeniem tej zakładka pracuje Zeprus i Aarifz i to oni są bardziej zaznajomieni w tej kwestii. Wymaga to większych uprawnień dlatego root jest niezbędny
  • Odpowiedz
@Packa tak jak napisałem. Zmiana iv jest bardziej złożona niż shiny więc wymaga magiska (root)
Bliźniacza aplikacja to zhackowana aplikacja pogo. Jest w niej bot ( może kilka botów nie wiem jeszcze) który ma możliwość zmian statystyk iv pokemona. Może posłużyć do innych celów typu tworzenie mapki. No i to tyle.

Z tego co mi wiadomo nakładka ma dość mała ingerencję w grę. A shiny działa na prostej zasadzie. Po kliknięciu w pokemona gra generuje ci dwie opcje zależne od szansy na shiny (np 1/450)
Prawda
  • Odpowiedz