Wpis z mikrobloga

@Relewantna żali się, że faceci to nudziarze na #tinder i #badoo i pyta jaki profil kobiety jest interesujący. Napisałem jej odpowiedź, ale nie mogę dodać, więc żmija chyba ma mnie na #czarnolisto
https://www.wykop.pl/wpis/43611993/czemu-na-tych-wszystkich-badoo-i-czatach-niemal-ws/
To wklejam tutaj :)

@Relewantna: Ma fajne zdjęcia do których można zagaić- np. jakieś z podróży, albo jakieś szalone, albo ze zwierzętami itd. Ma opis, który nie jest przepisany z google i jest zabawny. 80% dziewczyn na tinderze nie ma w ogóle opisu i jak ja mam do takiej zagadać? Ostatio sparowało mnie z jedną babką, która miała jedno zdjęcie i zero opisu (nawet miejsca pracy, ani niczego). Zdjęcie przedstawiało jej obrys twarzy z #!$%@? aparatem fotograficznym wycelowanym we mnie, który zasłaniał jej twarz, więc nawet nie wiem czy była ładna. Nie wiedziałem jak zagadać do takiej babki, więc napisałem "kurcze paparazzi nawet na tinderze mnie ścigają". Myślę, że to max kreatywności co można się wykazać z takim pustym profilem i #!$%@?, nawet nie odpisała. Taki obraz Wasz kobitki... jeśli babka ma ćwierć mózgu i facet też i rozsądne profile, to rozmowa się jakoś poklei.
  • 1
  • Odpowiedz