Wpis z mikrobloga

Sławeczku aka @kortykanosa właśnie wysyłaniem donejtów samemu sobie, podszywając się pod okuratnych użytkowników typu @wloskiolgierd, przekroczyłeś szczyty żenady. Chłopie, masz ponad 30 lat. Ludzie w twoim wieku mają już dobrze płatną pracę, żonę/męża, dzieci. A ty w tym czasie siedzisz obity w lateks, próbując nieudolnie wybić się na życiu dwóch upośledzonych meneli, którzy najlepsi są, jak ktoś typu Fiodor, Niemiec czy samo życie wykrzesa z nich potencjał. Podajesz swoje dane, narażając rodzinę na smieszność. Wiem, że możesz mi odpisać "a ty jesteś Franciszek K." Chłopie, ja nie jestem taki, żebym podał nawet swoje prawdziwe imię tutaj... A o tobie wiemy wszystko i zastanów się jaki wstyd przynosisz rodzinie, znajomym.

Nikt cię tu nie chce, ty z oporem maniaka tworzysz tu kolejne konta, kreując nieudolnie swoją zajebistość. Może tyskicośtam81 to nie było twoje konto? Takie odpisywanie sobie samemu to rozdwojenie jaźni a nie element promocji, notabene nieudolnej. Chłopie, ja rozumiem, że chcesz wybić się na Strusiu i Knurze, ale przekraczasz pewne granice ingerencji. Jakim łbem trzeba być, żeby podsłuchiwać ich 24 h na dobę i tworzyć grupy premium dla takich jak ty, żeby mogli sobie tego posłuchać? Konon i Major to też ludzie i nie powiem, można z nimi coś nakręcić, ale do K... nędzy nie naruszać aż tak ich prywatności.

Nas naprawdę nie interesuje to co uploadujesz zwłaszcza twoje streamy, na których sam sobie płacisz. Zgłaszasz okuratnych użytkowników, robisz tu ferment, zamiast z honorem odejść i zająć się czymś dla ludzi w twoim wieku.

Dla mnie jesteś najgorszym, co przydarzyło się Szkolnej i sprowadziło ją do rangi uciechy dla gimbazy i punktem spotkań psychofanow żulerki.

Nie pozdrawiam, F. K.

#kononowicz #suchodolski a wiadomo kto #patostreamy
  • Odpowiedz