Wpis z mikrobloga

Itam itam, sejsony Aubergine dwatysiącedziewiętnaście nie osiemnaście ogunie, śmiać mi się chce tego typu, że niby Ogórek Zielony z tym #!$%@? wie kim, ten ciota, a nie powiedziałem - zielona pała. Że niby w kompoście, że niby w kompoście grzebałem... KURRRWA, warzywa co wy gadacie? A no ta, zapomniaem, fejmu się chcecie nabić, co? Mmm, to i tooo. Ty Ogórasie jeden! Ty Ogórek Zielony #!$%@?, z dupy wyjęty, KHURRRWA. Trzeba mieć nieźle #!$%@? w główce jak ty. Ale #!$%@?ć cię, krótko na temat. No ta Ogóras... No wyglądasz jak Ogóras, #!$%@?. Ja... z tym jeszcze ogonowem, ogongem, #!$%@?... Ogóras! Powiedz, kiedy ty widziałeś Ogórasa z ogongiem, chyba tylko #!$%@? ty! Ogórekk Zielony, chyba ty, #!$%@?! Chyba ta. Taki Ogóras KURRWA! Czeba być ciotą jak on. Taki Ogóras z ogonkiem? ogongami? Jaa #!$%@?ę... no ta... weź trochę idź na siłownię, przyt, troszkę schudnij boo... Jak będziesz tył, to będziesz gówno, a nie warzywo. Trochę schudnij chłopie, no bo wyglądasz... NIEMIŁO! Ogóras... Z ogongamii HHHHHHHHHH, śmie-śmieszne jest. Do dziś mam z tego ubaf, do popafy! BĘC!

#uszatybaklazan #bonzo #gnik
P.....a - Itam itam, sejsony Aubergine dwatysiącedziewiętnaście nie osiemnaście oguni...

źródło: comment_SPGAXI2yQhND6U7K1sfBUVcjGMBeubAB.jpg

Pobierz