Wpis z mikrobloga

@mister_pink: moje odwołanie od bana przepadło bez odpowiedzi.
Po paru tygodniach jak zacząłem drążyć czemu ja dostałem bana za obrazek, a inni nie dostają dostałem odpowiedź moderacji w stylu ~ No faktycznie, nie powinieneś dostać bana X D
  • Odpowiedz
@mister_pink: przez te 9 lat odwoływałem sie pewnie kilkadziesiąt razy. Nigdy żadne odwołanie nie zostało uwzględnione, nawet jak decyzja moderatora była absurdalna. Moderacja liże się po siusiakach (czy co tam mają) albo odwołania trafiają do tej samej osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RJ45: Ja za wrzucenie obrazka dostałem bana, jak pisałem, czemu jak ktoś pare miesiecy temu go wrzucil to go nie dostał, to dostałem odpowiedz ' najwyrazniej go przeoczyliśmy ' wtedy zapytałem się ich ' jak obrazek który był na głownej 24 na samej górze mógł być przez was przeoczony? ' oczywiscie zero odzewu XD

Nie ma co walczyć z moderatorami tutaj, to jak walczyć o złoty medal trójboju downów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@naganiaczherculesa: ja dostałem bana na 7 dni za "atencjuszki potrzebują kutasa" z Telegazety
Innym zgłaszałem posty i nikt bana nie dostał, ani nikomu nie usunęli wpisu z tym obrazkiem XD
  • Odpowiedz